אחרי ההפסד המתסכל שלו לחביב נורמגומדוב בקרב על אליפות ה-UFC במשקל קל, קונור מקגרגור רוצה קרב חוזר. האירי האלים רוצה להחזיר לעצמו את חגורת האליפות שכל כך יקרה לו.

אחרי זמן רב בו שמר על שתיקה, קונור סוף סוף מדבר לראשונה על הקרב עצמו, על חביב ועל העתיד. “כלום לא הלך לי בקרב. הוא לא הלך בכיוון שלי, אבל תאמין לי, המלחמה הזאת עדיין לא נגמרה. אם לא יהיה קרב חוזר, זה עליהם. אני כאן בשביל להילחם, בשביל קרב חוזר”.

חביב ומקגרגור נאבקים (רויטרס)חביב ומקגרגור נאבקים (רויטרס)

“בסוף היום, אני זה שנתתי את המכה האחרונה בקרב”, אמר בסיפוק קל מקגרגור המפסיד. “נתתי לאחיו אגרוף ממש בשקע של העין. הוא השתחרר מהביטחון ורץ אליי במהירות של 100 מייל בשעה, הוא שלח לי אגרוף ביד ימין, ובדיוק אני נתתי לו עם השמאלית שלי, זו הייתה המכה האחרונה של הלילה”.

“אני רק רוצה להחזיר את הערך שלי”, הוסיף הלוחם האירי. “יש הרבה פוליטיקה במשחק הזה, הזירה הזו מלאה בכרישים, אבל אני לווייתן, אז אני רוצה את מה ששלי, את מה שמגיע לי. ואני הולך לקבל את זה”.

“אני מכבד את חביב, נותן לו את הכבוד שמגיע לו, הוא ניצח בקרב. אבל בוא נראה מה יקרה בפעם הבאה שניכנס לזירה, אני בטוח שזה יקרה. בסופו של דבר זה ספורט, אמנם ספורט אלים ומזוויע, אבל ספורט”, אמר לסיום האירי.