המחזור ה-36 בליגה האיטלקית נפתח היום (ראשון), כאשר טורינו אירחה לקרב מסקרן את ססואולו, בניסיון לעשות צעד משמעותי לעבר המקום השישי ולהשיג את הכרטיס לליגה האירופית בעונה הבאה ולאחר משחק דרמטי ומספרת מטורפת של אנדראה בלוטי השיגה 2:3 מטורף על הירוקים ושלוש נקודות חשובות. המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, משודרים בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT סלקום tv ופרטנר TV.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מספרת מטורפת ו-2:3 לטורינו על ססואולו

המשחק נפתח עם פנדל מוקדם למארחת בעקבות נגיעת יד ברחבה, אולם אנדראה בלוטי ניגש לנקודת העונשין, בעט את הכדור גבוה מעל השער ולא הצליח להעניק לקבוצתו יתרון מוקדם. בהמשך, האדומים נענשו, כאשר מחדי בוראביה בעט כדור מדויק מחוץ לרחבה היישר לרשת. כעבור דקה אותו בוראביה ספג כרטיס צהוב שני והורחק מן המשחק. 

במחצית השנייה, בלוטי החזיר את החוב למארחת לאחר שדחק מקרוב פנימה והשווה את התוצאה, אלא שהירוקים שנותרו עוד קודם בעשרה שחקנים לא אמרו נואש, בעוד פול לירולה עם עקב גאוני החזיר את היתרון לאורחת. האדומים היו נחושים לחזור וסימונה זאזה מצא את עצמו מול השוער לבד והבקיע שוב את השוויון בדקה ה-81. דקה בלבד חלפה ואותו בלוטי שהחמיץ ברשלנות את הפנדל בתחילת המשחק השלים מהפך גדול עם מספרת אדירה שהעניקה שלוש נקודות יקרות לטורינו. 

בעקבות הניצחון, האדומים טיפסו למקום השישי ובמאזנם 60 נקודות וכרגע הם עם הכרטיס למוקדמות הליגה האירופית, שני מחזורים לסיום העונה. מן העבר השני, ססואלו במקום העשירי עם 42 נקודות.