הדרבי החיפאי הגדול הראשון של העונה סיפק לנו קרב אדיר בין מכבי והפועל חיפה, כשהאחרונה יצאה עם ידה על העליונה וניצחה 1:3. מלבד חגיגת השערים בסמי עופר, גם ביציעים זכינו לראות את אחד מדגלי הפריסה היפים שנראו אי פעם במגרשי הכדורגל בארץ. המגזין הצרפתי “לה גרינטה”, המדרג מדי שבוע את תצוגות העידוד ברחבי העולם, בחר בשני מחנות האוהדים למקום הראשון בתצוגת השבוע.

ארגון הקופים הירוקים היו אחראים על התצוגה המרהיבה בירוק, אשר כללה באנרים עם המשפט: “Get the F*** out of our city” ודגל פריסה ענק של אוהד ירוק מכוון אקדח לעבר הקהל האדום. מי שפחות התחברה לתצוגה, היא משטרת ישראל שעצרה את ראש הארגון בטענה כי: “המשטרה רואה בחומרה את האירוע ותפעל בכל הכלים העומדים לרשותה, על מנת למנוע פגיעה בביטחון אלפי אוהדים”.

אוהדי מכבי חיפה בתצוגה מדהימה (עמית מצפה)אוהדי מכבי חיפה בתצוגה מדהימה (עמית מצפה)

בצד האדום, אוהדי הפועל בחרו להשתמש בשילוט: “We own the night” כשהם מוסיפים לכך פלקטים ודגלים גדולים בצבעי אדום, שחור ולבן. האדומים הגיעו במספרים נמוכים בהרבה מהירוקים, אך אין ספק שבסוף הערב, הם אלו ששלטו בכרמל בלילה.

אוהדי הפועל חיפה (עמית מצפה)אוהדי הפועל חיפה (עמית מצפה)

במקום השלישי נבחרו אוהדי בורדו, כשהציגו דגל פריסה עצום במשחק הבית מול פאריס סן ז’רמן, שעזר לקבוצתם להשיג 2:2 יוקרתי מול האלופה. במקום השני, שטורם גראץ האוסטרית עם תצוגה אדירה במשחק הליגה מול וולפסבורגר.