הנהלת מכבי ראשון לציון בכדוריד סיימה אמש (רביעי) עידן, כאשר לאחר 17 שנים, היו”ר ראול סרוגו סיים את תפקידו בקבוצה. מי שיחליף את סרוגו יהיה אריק אלקלעי, בעוד אמיר אהרון מונה למנכ״ל המועדון במקומו של אורי קליסקי.

אלקלעי, איש עסקים בתחום ההייטק הבינלאומי, היה בעברו שוער הקבוצה הצהובה מעיר היין ופעיל בהנהלת הקבוצה מספר שנים בתקופתו של יוסי גבע. כמו כן, כיהן כיו״ר של מועדון הכדוריד של סביון. המנכ”ל החדש, אמיר אהרון, זכור כמרכז הקשוח של הקבוצה בשנים 2010-2014 עמה זכה ב-2 אליפויות ו-3 גביעים.

ראול סרוגו (נעם מורנו)ראול סרוגו (נעם מורנו)

״אני נפרד בסיפוק רב ממועדון הכדוריד הטוב והמעוטר ביותר בכדוריד הישראלי בשני העשורים האחרונים”, אמר סרוגו הנרגש. “צברנו בשנים אלה הרבה מאוד חוויות קסומות גם בזירה המקומית וגם באירופה. כפי שהודעתי בעבר, אני עוזב בעל כורחי בשל עיסוקי הרבים ובמיוחד כנשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ. מאוד אתגעגע לכדוריד במכבי ראשון לציון”.

עוד הוסיף סרוגו כי: “אני משוכנע שאריק ואמיר יובילו ויצעידו את המועדון הגדול הזה להישגים רבים כמיטב המסורת שלו, כולל לקבוצות הנשים והגברים, למחלקת הנוער ולבית הספר לכדוריד אשר מגדל דורות של שחקנים למועדון. מאחל הצלחה לכולם״.

מחליפו אלקלעי הוסיף: ״אני נרגש להתמנות לתפקיד באגודה בה גדלתי כשחקן ואותה אני מלווה שנים ארוכות. ראול הנחיל למכבי ראשון לציון תשתית נפלאה של עשייה, חזון וערכים ואני נכון, יחד עם השחקנים, צוות המאמנים, ההנהלה, עמיר אהרון ובמיוחד האוהדים- להמשיך , לפתח ולטפח את מכבי ראשון לציון בכדוריד ולהצעיד את המועדון קדימה״.

אריק אלקלעי ואמיר אהרון (חן קלדרון) (מערכת ONE)אריק אלקלעי ואמיר אהרון (חן קלדרון) (מערכת ONE)

המנכ”ל החדש אהרון סיפר: ״במכבי ראשון לציון עשיתי את שנותיי היפות ביותר כשחקן. לקיחת חלק מרכזי בניהול המועדון היא סגירת מעגל מרגשת במיוחד. יחד עם אריק, נמשיך את המסורת המפוארת של המועדון, תוך טיפוח שחקני הבית וחיבור הפעילים הרבים והקהל הצהוב הנפלא״.