דרבי ישראלי נקבע היום (שישי) בחצי הגמר של התחרות הבינלאומית לגברים על סך פרסים של 15,000 דולר, לכבוד ג'ויס אייזנברג, המתקיימת במרכז הטניס והחינוך בישראל בעכו, כאשר ישי עוליאל ואיגור סמילנסקי ייפגשו היום ב-10:30, מה שמבטיח נציגות ישראלית בגמר ביום ראשון. ואילו בטורניר הנשים העפילה יוליה גלושקו לחצי הגמר ותשחק על אותו מגרש לאחר הדרבי הישראלי. 

עוליאל (המדורג 6) עלה לחצי הגמר לאחר שגבר 6:7 ו- 4:6 על בנג'מין לוק מזימבאבווה, המדורג שני בתחרות, זאת לאחר 2:28 שעות של משחק, בעוד הישראלי הציל שלוש נקודות מערכה במערכה הראשונה. איגור סמילנסקי נזקק לשלוש שעות של משחק, רק כדי להעפיל לחצי הגמר וגבר 6:7, 6:1, 6:7 על האיטלקי אריק קרפלאדי. בחצי הגמר השני ייפגשו אלכסנדר איגושין (7) מרוסיה וז'ילברט קליאר ג'וניור מברזיל.

יוליה גלושקו, המדורגת ראשונה בטורניר הנשים על סך פרסים של 25 אלף דולר, גברה 4:6 4:6 על דריה סניגור מאוקראינה (8) ותפגוש את אנה סופיה סאנצ'ס ממקסיקו. בחצי הגמר השני, יתקיים דרבי שווייצרי בין סוזן בנדצ'י (5) ולאוני קונג (7). 

בעניין אחר, דודי סלע , 164 בעולם ממשיך ברצף הניצחונות שלו בטורנירי הצ'לנג'ר באוהיו. סלע עלה הערב לחצי גמר טורניר קולומבוס כשחזר מפיגור מערכה לנצחון 6:4, 3:6 ו-1:6 על ז'או מנזס מברזיל(164) בן ה-22 המדורג 274 בעולם. סלע שמחפש תואר צ'לנג'ר שני ברצף ו-24 בקריירה יפגוש בחצי הגמר את ז'י סאנג נאם מקוריאה.

דודי סלע (עפרה פרידמן איגוד הטניס)דודי סלע (עפרה פרידמן איגוד הטניס)