בפה קוקריני מאמן נבחרת ישראל בכדורעף הודיע היום (שישי) על עזיבה במפתיע. החל את עבודתו באיגוד במרץ 2017 ועד יולי 2018 שימי כמאמן הנבחרת הבוגרת והעתודה. בנוסף היה מנהל מקצועי של הנבחרות הצעירות וקבוצות אקדמיה.

תגובת איגוד הכדורעף על עזיבת המאמן: “הודעתו של קוקריני הגיעה אלינו בהפתעה בעיקר לאחר חתימת חוזה חדש בחודשים האחרונים, נעשה הכול לנצל את האירוע  לחיזוק בנות הפרויקט, נמשיך להתכונן  לפרוייקט 2028  ולהגשים את אחת מטרות הפרויקט המרכזיות בעליה לאליפות אירופה עד גיל 19 ב2020.

המאמן הודיע על עזיבתו  עקב הצעה שקיבל מקבוצת הנשים קאזרטה שעלתה לליגה הראשונה באיטליה וכמו שכבר הוזכר ההודעה הפתיעה את איגוד הכדורעף שייבחן משפטית את הפרת החוזה מצד המאמן בפה קוקריני ויפעל בהתאם להמלצות.

תגובתו של קוקריני: “נותן לי אפשרות לעבוד ליד המשפחה שלי”

בפה קוקריני לא איחר להגיב: “בגלל נסיבות אישיות אני צריך לסיים את עבודתי בנבחרת מוקדם יותר ממה שציפיתי, עשינו התקדמות עם הדור הצעיר יותר, בטוח שימשיכו להתפתח ויביאו את נבחרת הנשים בכדורעף להישיגים. במשך השנתיים קבלתי הצעות מקבוצות באירופה וסירבתי, קבלתי הצעה מקאזרטה שעלתה לליגה הראשונה באיטליה, זה נותן לי אפשרות אחרי הרבה שנים לעבוד ליד המשפחה שלי, מאחל הצלחה לנבחרות הכדורעף והקבוצות”.