ככה אוהדי הכדוריד בארץ רוצים לראות את הנבחרת שלנו. ישראל השיגה היום (ראשון) ניצחון 24:30 על קוסובו במחזור הרביעי של מוקדמות יורו 2020, ועלתה למקום השני בבית 1. הניצחון, בהפרש יותר גבוה משלושה שערים, מחק את הפיגור בראש-בראש בין הנבחרות אחרי ההפסד בחוץ 27:24 במחזור הקודם.

ישראל כעת תלויה בעצמה לחלוטין על מנת לנסות לעלות ליורו. מוקדם יותר ניצחה גרמניה 24:29 את פולין והשלימה עליה סוויפ, דבר שעוזר לנבחרת הישראלית לקראת שני המחזורים האחרונים. הניצחון הספיק לגרמניה על מנת להבטיח כבר כעת את מקומה ביורו הקרוב.

יוסי אפו זורק (רדאד ג'בארה)יוסי אפו זורק (רדאד ג'בארה)

במשחק הנוכחי של הנבחרת, אותו באו לראות כ-800 אוהדים בהיכל קבוצת שלמה, הצטיינו שני השחקנים בקצוות הגיל. המבוגר ביותר, חן פומרנץ בן ה-34, כבש שישה שערים, בעוד הצעיר ביותר, דניאל מוסינדי בן ה-18, הוסיף חמישה. פומרנץ גם הורחק באדום ישיר, ולאחר מכן בכרטיס כחול, שאומר שהוא עלול להחמיץ את המשחק הבא. בנבחרת ימתינו לדו"ח המשקיף על מנת לוודא שכך הדבר.

שני המשחקים האחרונים בקמפיין יתקיימו בחודש יוני, בהם נבחרת ישראל תארח את גרמניה (12.6 בהיכל קבוצת שלמה) ותתארח בפולין (16.6). כזכור, שתי הנבחרות שיסיימו ראשונות בכל אחת מ-8 הבתים יעפילו לאליפות, יחד עם 4 הנבחרות בעלות הניקוד הטוב ביותר מהמקום השלישי.

עוז חממי (רדאד ג'בארה)עוז חממי (רדאד ג'בארה)
אולג בוטנקו (רדאד ג'בארה)אולג בוטנקו (רדאד ג'בארה)
חן פומרנץ חוגג (רדאד ג'בארה)חן פומרנץ חוגג (רדאד ג'בארה)
יוסי אפו חוגג (רדאד ג'בארה)יוסי אפו חוגג (רדאד ג'בארה)
אוהדי ישראל (רדאד ג'בארה)אוהדי ישראל (רדאד ג'בארה)
עוז חממי (רדאד ג'בארה)עוז חממי (רדאד ג'בארה)
יוסי אפו (רדאד ג'בארה)יוסי אפו (רדאד ג'בארה)