שוב הוא עשה זאת. ארטיום דולגופיאט זכה היום (שבת) במדליית הכסף בתרגיל הקרקע באליפות אירופה בהתעמלות מכשירים שנערכת בפולין ורשם הישג נהדר נוסף לקריירה הקצרה שלו. זאת, לאחר שעמד על הפודיום והוכתר כסגן אלוף אירופה גם בשנה שעברה.

דולגופיאט עשה תרגיל שזיכה אותו בציון של 14.900 נקודות, ציון שנחשב לנמוך יחסית לזה שקיבל בשלב המוקדמות שממנו העפיל מהמקום הראשון. בניגוד לתרגיל הנקי שעשה בתחילת תחרות, בגמר דולגופיאט פעמיים עשה צעד שהוביל ליציאה מהמשטח והציון הזה כמובן לא הספיק כדי לסיים ראשון על הפודיום - אבל עדיין הוביל אותו לפודיום בהצלחה.

ארטיום עם מאמנו סרגיי ויסבורג והפיזיותרפיסט אדם בדיר (משמאל) (איגוד ההתעמלות) ארטיום עם מאמנו סרגיי ויסבורג והפיזיותרפיסט אדם בדיר (משמאל) (איגוד ההתעמלות)

על זכייתו במדליית הכסף, יקבל ארטיום דולגופיאט מענק של 35,000 שקלים מהקרן המשותפת לוועד האולימפי בישראל, משרד התרבות והספורט והמועצה להסדר ההימורים בספורט. המאמן סרגיי וייסבורג יקבל מחצית מהסכום.

גם אלכס שטילוב הוותיק השתתף בגמר הקרקע היבשתי, בו הוא גרף 14.466 נקודות. זה לא עזר לו להיכנס גם כן אל הפודיום, עליו סיים ראשון ארתור דלוליין הרוסי עם 15.100 נקודות. שטילוב הסתפק במקום החמישי.