הפועל כפר סבא נכנעה הערב (רביעי) 3:0 במשחק חוץ לוולרו לה קנה הצרפתית (27:25, 25:13, 28:26) במסגרת רבע גמר גביע האתגר האירופי. משחק הגומלין יתקיים בכפ”ס ביום חמישי הבא, ה-14 בפברואר.

הירוקות יקוו להפוך את הקערה על פיה פעם נוספת, כפי שעשו בשלב שמינית הגמר. כזכור, בסיבוב הקודם הפסידה הקבוצה של חן הימלפרב גם כן  3:0 בחוץ לדוקלה ליברץ הצ'כית, אך השיגה ניצחון ביתי 1:3 והצליחה להעפיל לשלב הבא בזכות ניצחון במערכת זהב, תרחיש שעדיין אפשרי גם הפעם.

מאמן כפר סבא ,חן הימלפרב, אמר לאחר המשחק: "שיחקנו מול יריבה חזקה, מאורגנת, עם יכולות גבוהות, ואנחנו בהחלט יכולים להיות גאים במשחק שלנו היום. חבל שלא הצלחנו לקחת מערכה אחת לפחות, אבל אני באמת שמח על ההופעה של הקבוצה. כל הצוות שלי עשה עבודה טובה בהכנה למשחק". 

משחקה הבא של כפר סבא ייערך ביום שני במטרווסט, בגמר הגביע, מול מכבי חיפה. עד כה לא הצליחה כפ"ס לנצח את חיפה העונה, והיא תקווה לעשות זאת ברגע החשוב ביותר מבחינתה עד כה העונה. 

חן הימלפרב. יכולים להיות גאים (אחמד מוררה)חן הימלפרב. יכולים להיות גאים (אחמד מוררה)

אניה וליק הובילה את כפ”ס עם 16 נקודות. קרלה קסטיליאונה ושחקנית הרכש האורוגוואית פלורנסיה אגווירה, תרמו גם הן להתקפה של הירוקות. שחקניות וולרו לה קנה, אותן מאמן הישראלי אביטל זלינגר, לשעבר מאמן הנבחרת, חילקו ביניהן באופן שווה את הנקודות, כאשר היידי אלוורס קזנובה הקובנית הובילה עם 14 נק’ ואולנה הסנובה הוסיפה 11 נק’, בדיוק כמו חברתה אנה ביאליצה.