פגרת הקיץ בליגות היא שעתם היפה של טורנירי הקיץ השונים בהם שחקנים פעילים יכולים לקחת חלק, לשחק במסגרת תחרותית עם חברים ואפילו לזכות בפרסים.

השנה אליפות ה-COPA6 של ארגון מדינת הכדורגל ועיריית קריית ביאליק נערכת בקיץ על מנת לתת לשחקני הליגות להתמודד על פרס יוקרתי במיוחד – טיסה לאיטליה, מלון 4 לילות והשתתפות בליגת האלופות 6x6.

האליפות שתערך בחודש הבא תתחיל עם משחקי מוקדמות איזוריים בירושלים, ראשון-לציון, הרצליה וקריית ביאליק. שלב הגמר יערך ביום חמישי ה-25 ביולי לעיני קהל במגרש צור שלום בקריית ביאליק והמשחקים יועברו בשידור חי אצלנו ב-ONE!

משחקי האליפות ישוחקו לפי חוקת הקטרגל האירופי – חמישה שחקנים ושוער במגרש שגודלו 46x24 מטר. שופטים מוסמכים ינהלו את המשחקים שיצולמו ויסוקרו באופן שוטף כולל תקצירי וידאו.

האלופה תזכה כאמור לטוס לרימיני איטליה ב-5-8 בספטמבר שם יערך טורניר ליגת האלופות של איגוד הקטרגל האירופי European Minifootball Federation בהשתתפות 32 אלופות לאומיות מכל אירופה. כל משחקי האליפות יועברו בשידור ישיר והפרס לזוכת האליפות באיטליה הוא 5,000 יורו.

מורן גרא, מנכ"ל מדינת הכדורגל מסר: "השנה ביחד עם עיריית קריית ביאליק החלטנו לערוך את המוקדמות לאליפות אירופה בחודשי הפגרה על מנת לתת הזדמנות לשחקני ליגות להתנסות ב-6x6 מה שמן הסתם יעלה את הרמה של האליפות ושל הפורמט המתפתח הזה”.

לוגו האליפות (צילום: גיא רותם מדינת הכדורגל)לוגו האליפות (צילום: גיא רותם מדינת הכדורגל)

ליאור טרגן, מנכ"ל עיריית קריית ביאליק המארחת את המוקדמות הצפוניים ואת גמר של האליפות: "קריית ביאליק היא עיר שחיה ונושמת ספורט, כדורגל ובשנים האחרונות גם את הקטרגל. אנחנו שמחים לארח קבוצות ושחקנים מכל הצפון ומכל הארץ אצלנו ולהיות למעשה שער היציאה לאירופה עבור הטופ של שחקני הקטרגל בישראל”.

ההרשמה לאליפות בעיצומה – לפרטים נוספים: http://bit.ly/COPA6Bialik

הטורניר כבר כמעט כאן (צילום: גיא רותם מדינת הכדורגל)הטורניר כבר כמעט כאן (צילום: גיא רותם מדינת הכדורגל)