מרכז עצמה, המרכז לאגודות ספורט עצמאיות, ילווה את ליגת כדורגל החופים של עירית נתניה, אשר תיפתח בפעם ה-13 בסופ”ש הקרוב באיצטדיון MODY שבחוף פולג.

מרכז "עצמה", אשר יישלב אלמנטים של ליווי מקצועי ושל הליגה עם חסות ושילוט במגרש, הנו ארגון ספורט המהווה מסגרת ארגונית המאגדת תחתיה מועדונים, קבוצות וספורטאים מכל רחבי הארץ עם כ-15,000 ספורטאים.

המרכז פועל למען קידום הספורט התחרותי ו"ספורט-לכל" (עממי) תוך הדגשה ערכית של שמירה על כללי ההגינות, הישגיות וטיפוח רוח ההתנדבות בספורט הישראלי. 

מירי שלו, מנכ"לית מרכז 'עצמה': ״אני מברכת את המשתתפים בליגת כדורגל החופים ומאחלת הצלחה והנאה רבה לכולם. אנו שמחים לסייע לטורניר המהווה פעילות מבורכת של ספורט לכל.

“מרכז "עצמה" חרט על דיגלו את ערך "ההגינות בספורט" מתוך אמונה כי שמירה על כללי המשחק, ההוגנות ומניעת אלימות הם חלק בלתי נפרד מאיכות ורמת הספורט בישראל. אני בטוחה שעונה מרתקת לפנינו וגאה שהמרכז לוקח חלק בטורניר הפופולארי״.  

נתניה חוגגת אליפות ב-2018. מה יהיה השנה? (צילום: סטראבו) נתניה חוגגת אליפות ב-2018. מה יהיה השנה? (צילום: סטראבו)

דודי מור, מנכ"ל ליגת כדורגל החופים: “כדורגל חופים הינו הספורט המלהיב ביותר שקיים, והוא גם מייצג בתוכו ערכים חשובים ביותר שכדאי להטמיע החל מגיל צעיר: ריגושים חיוביים, רצון להצליח ולהצטיין, מוסר עבודה, הרגלי חיים בריאים, עבודת צוות וכו'. השותפות הזאת שנוצרה מקדמת את הערכים הן של מרכז עוצמה והן של כדורגל החופים כספורט שהוא גם מקצועני וגם משוחק במסגרות חובבניות ונוער. החיבור בין הצדדים יניב מינוף טוב יותר של הענף לשחקנים, הפעילים וחובבים”.