אתמול (שני) הסתיים שלב המוקדמות במתקן האימונים הסינטטי המשובח שבחדרה, ונקבעו כל 8 הקבוצות שישחקו ביום הגמרים הגדול, היום (רביעי) שמארגנות מדינת הכדורגל, נחלים החברה לתיירות ועיריית חדרה (שלבי הגמר ישודרו ב-ONE). 

שתי הקבוצות האחרונות שהצטרפו ליום הגמרים והפעם מטורניר המוקדמות בחדרה, הן פרקה ובורז החדרתים (לבן -תכלת) שניצחו במשחק הגמר הראשון את החברים של קנורפל בתוצאה 2:1, והכוכבים של גוזי (אפרסק) שניצחו במשחק הגמר השני את האריות מהקריות 8:1.

פרקה ובורז החדרתים (צילום: איתי קריס - מדינת הכדורגל)פרקה ובורז החדרתים (צילום: איתי קריס - מדינת הכדורגל)

רבע הגמר הראשון, שישוחק במתקן שליד בית המלון רמדה החדש שבעיר חדרה, יפגיש בשעה 15:00 את ג'פניקה מת"א נגד פרקה ובורז החדרתיים. רבע גמר השני בשעה 15:30 יפגיש את החברים של סימו הנתנייתים נגד הכוכבים של גוזי החדרתיים.

ברבע הגמר השלישי, שיחל בשעה 16:00, ייפגשו יובה סבבה הירושלמים את המקסיקני ב' מב"ש. רבע הגמר האחרון, שיחל בשעה 16:30 יפגיש את המקסיקני מב"ש נגד רומא הירושלמים.

הכוכבים של גוזי (צילום: איתי קריס - מדינת הכדורגל)הכוכבים של גוזי (צילום: איתי קריס - מדינת הכדורגל)

לאחר משחקי חצאי הגמר (שעה 17:00 ושעה 17:35) ייערך משחק ראווה של כוכבי הפועל חדרה נגד ותיקי הפועל חדרה בשעה 18:00 שלאחריו יוכלו הצופים להצטלם עם השחקנים והקמע של המועדון.

הגמר הגדול, שישוחק בשעה 19:00, ייערך במעמד ראש העיר של חדרה מר צבי גנדלמן, שיהיה זה שיעניק את הגביע לאלופת המדינה הראשונה אי פעם.

לוח המשחקים (צילום: איתי קריס - מדינת הכדורגל)לוח המשחקים (צילום: איתי קריס - מדינת הכדורגל)

כזכור, במשחק משתתפים 4 שחקני שדה + שוער, בגילאי 18 ומעלה. הוא משוחק, כאמור, על מגרש קשיח או דשא סינטטי, עם שערי קט רגל סטנדרטיים. הקבוצה הזוכה בטורניר תוכרז כנבחרת ישראל בקט-רגל SoccerX5, ותצא לייצג את המדינה באליפות העולם שתיערך למשך כארבעה ימים באוקטובר 2019 בארה"ב.  הפרס כולל טיסה הלוך-חזור של 7 השחקנים (5 שחקני שדה+2 מחליפים) לתחרות העולמית.