לאחר השקה מוצלחת של הקבוצה הדרומית בעונת 2018 של ליגת החופים, בישרה היום (חמישי) הליגה כי הקבוצה הבאר שבעית תיקרא מעכשיו "הפועל באר שבע".

בשנה שעברה יזם הבעלים ומאמן הקבוצה אייל קארו את ההקמה של הקבוצה הדרומית, ולעיר באר שבע היתה נציגות ראוייה בחופים. השנה, לאחר הצלחת הקבוצה והגעה לשלב רבע הגמר, האדומה מבאר שבע מקבלת את הגושפנקה הרשמית והקבוצה באופן רשמי תופיע  כ"הפועל באר שבע".

הבעלים אייל קארו, עובד סוציאלי ובעלים של מרכז פסיכו-חינוכי לטיפול בנפגעי התמכרויות והפרעות אכילה. שחקן כדורגל בעברו במחלקות הנוער של הפועל באר שבע, אשר חזר בעצמו לתחום הכדורגל לאחר 17 שנה של עיסוק בטיפול בבני אדם.

לפני שנתיים יזם קארו את חברת "סטרייקר כדורגל וטכנולוגיה", מיזם שמציע פתרון טכנולוגי למדידת שחקני כדורגל צעירים ואיסוף הנתונים שלהם למעקב אישי וקבוצתי. פתרון משולב ברמת מועדון-מאמן –שחקן.

הסטארט-אפ נמצא כעת בשלבים מתקדמים לקראת היציאה לשוק. בימים אלו ערכה חברת סטרייקר ניסוי משתמשים גדול עם קבוצות נוער במכבי חיפה, והפועל תל אביב, והינה אף בדרך לשיתוף פעולה עם שחטאר דונייצק מאוקראינה.

אביתר אילוז מהפועל ב"ש (צילום: אסף הופמן)אביתר אילוז מהפועל ב"ש (צילום: אסף הופמן)

בגזרת האימון של קבוצת החופים נראה שוב השנה את אייל קארו  עם אמיר אלקסלסי ממשיכים בשיתוף הפעולה המוצלח מהשנה שעברה. השניים מבטיחים להציג סגל נוצץ יותר השנה, כאשר לשחקנים הזרים שחתומים בשורות הפועל באר שבע ולשחקנים המקומיים ששיחקו בשנה שעברה, מצטרפים בינתיים עדן בן מנשה ואדיר עטייה הכשרוניים.

הקבוצה תפתח בהכנות לקראת אמצע מאי בדרך להשגת המטרות שהציבו לעצמם – לא פחות מפיינל פור.

בגזרת המאמץ הראשי נחתם הסכם עם מסעדת "אווז הזהב", אשר קיבלו את החסות הראשית של הקבוצה. מסעדת "אווז הזהב" והבעלים האחים חיים ואבי מלכה (בתמונה עם אייל קארו), נרתמו לחגיגת הקיץ בליגת החופים. השניים יקיימו במהלך העונה הקרנות מיוחדות למשחקי הקבוצה במסעדה בימי שישי בצהריים, ואף מבטיחים תפריט קיצי ברוח ליגת החופים ושחקני הקבוצה הבולטים.

אבי מלכה ואייל קארו (צילום: אסף הופמן)אבי מלכה ואייל קארו (צילום: אסף הופמן)

מעתה יש לכל אוהדי הקבוצה ולציבור הדרומי מקום לסעוד ולהתרענן עם מנות מיוחדות לעונת החופים ואולי אף שייק פירות אנרגטי על שם אביתר אילוז...

השנה מקווים בקבוצה הדרומית כי גם הקהל הבאר שבעי ואוהדי הפועל יגיעו בהמוניהם לצבוע את נתניה באדום.