הערב (רביעי) יפתח החלק השני של משחקי רבע הגמר של ליגת האלופות. המשחק המפגש המסקרן מגיע מתיאטרון החלומות, שם מנצ’סטר יונייטד תארח את ברצלונה לקרב ענקיות. במשחק השני של הערב תארח אייאקס המוכשרת תארח את יובנטוס וכריסטיאנו רונלדו, שהחלים מהפציעה ממנה סבל.

על פי מומחי ה’ווינר’, במשחק בין יונייטד לברצלונה צפויה ברצלונה לצאת עם ידה על העליונה עם יחס של פי 1.7 למול 3.4 לניצחונה של יונייטד, תוצאת תיקו מוערכת בפי 3.2.

לואיס סוארס חוגג (טוויטר)לואיס סוארס חוגג (טוויטר)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של ברצלונה מוביל מסי עם יחס של פי 3.5, אחריו נמצא לואיס סוארז עם יחס של פי 4.5 ואחריהם קוטיניו עם יחס של פי 6. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי פיקה יבקיע את השער הראשון עבור הקטלונים יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 21. את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של יונייטד מוביל רומלו לוקאקו עם יחס של פי 6.5, אחריו נמצא מרקוס רשפורד עם יחס של פי 7 ואחריהם פול פוגבה עם יחס של פי 9. מי שיבחר להמר כי הבלם כריס סמולינג יבקיע את השער הראשון עבור השדים האדומים יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 25.

ג'רארד פיקה(רויטרס)ג'רארד פיקה(רויטרס)

במשחק בין אייאקס ליובנטוס מעריכים מומחי ה’ווינר’ כי הגברת הזקנה לא צפויה להיתקל במכשול והיחס לניצחונם עומד על כ-1.9 למול ניצחונה של אייאקס שמוערך בפי 3.05. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.

בצד האיטלקי ניצב בראש הטבלה מספר 7 האימתני כריסטיאנו רונאלדו עם יחס של פי 3.8, אחריו מנדזוקיץ' עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי מויזה קן עם יחס של פי 7. מי שיבחר להמר כי לאונרדו בונוצ'י יבקיע את השער הראשון עבור יובנטוס יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 22.

בצד ההולנדי ניצב בראש טבלת המבקיעים דושאן טאדיץ' עם יחס של פי 6, אחריו נמצאים קספר דולברג וחכים זייך עם יחס של פי 8.5 כל אחד. פרנקי דה יונג, שלא ידוע ככובש שערים מדופלם, יזכה את מי שיהמר עליו ביחס של פי 20.

כריסטיאנו רונאלדו (טוויטר)כריסטיאנו רונאלדו (טוויטר)