המשחקים הראשונים של שלב רבע הגמר בליגת האלופות יתקיימו מחר (שלישי), כאשר כמעט כל הקבוצות שייקחו חלק במפגשים הן אנגליות; מנצ’סטר סיטי תתמודד מול טוטנהאם ואילו ליברפול תשחק נגד פורטו.       

על פי מומחי הווינר, במשחק בין סיטי לטוטנהאם צפויים התכולים לצאת עם ידם על העליונה עם יחס של פי 1.7 לעומת 3.5 לניצחון של התרנגולים. תוצאת תיקו מוערכת על פי מומחי הווינר עם יחס של 3.3.

מאוריסיו פוצ'טינו. לא פייבוריט (רויטרס)מאוריסיו פוצ'טינו. לא פייבוריט (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של החבורה של פפ גווארדיולה מוביל קון אגוארו עם יחס של פי 4, אחריו נמצא גבריאל ז'סוס עם יחס של פי 4.5 ואחריהם ראחים סטרלינג עם יחס של פי 5. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי איימריק לאפורט יבקיע את השער הראשון עבור אלופת אנגליה יזכה להכפיל את סכום הימורו פי 30.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של הלונדונים, מוביל הארי קיין עם יחס של פי 5. אחריו נמצא יונג מין סון עם יחס של פי 6 ואחריהם דלה אלי עם יחס של פי 10. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי יאן ורטונגן יבקיע את השער הראשון עבור התרנגולים, יזכה להכפיל את סכום הימורו פי 30.

הארי קיין. יחס של פי 5 אם יבקיע ראשון לטוטנהאם (רויטרס)הארי קיין. יחס של פי 5 אם יבקיע ראשון לטוטנהאם (רויטרס)

במשחק בין ליברפול לפורטו מעריכים מומחי הווניר כי המייטי רדס לא צפויים להיתקל במכשול והיחס לניצחונם עומד על 1.2 בלבד לעומת ניצחונה של פורטו שמוערך בפי 7.7. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 4.7.

בצד האנגלי ניצב בראש הטבלה מוחמד סלאח עם יחס של פי 3.5, אחריו סדיו מאנה עם יחס של פי 4 ובמקום השלישי רוברטו פירמינו עם יחס של פי 5. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי טרנט אלכסנדר ארנולד יבקיע את השער הראשון עבור הבחורים של יורגן קלופ, יזכה להכפיל את סכום הימורו פי 23.

מוחמד סלאח מתחמם. יבקיע ראשון? (רויטרס)מוחמד סלאח מתחמם. יבקיע ראשון? (רויטרס)

בצד הפורטוגלי ניצב בראש טבלת המבקיעים מוסא מארגה עם יחס של פי 7, אחריו נמצא צ'יקיניו עם יחס של פי 8 ובמקום השלישי נמצא יאסין ברהימי עם יחס של פי 13. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי פליפה יבקיע את השער הראשון עבור פורטו יזכה להכפיל את סכום הימורו פי 23.