הפועל באר שבע וקבוצת 'תדיראן', בבעלות איש העסקים הבאר שבעי משה ממרוד, סיכמו היום (שני) על המשך ההתקשרות בין הצדדים, לפיו חברת 'תדיראן' תמשיך לכהן כנותנת החסות הראשית של המועדון.

כזכור, חברת 'תדיראן' היא הספונסרית הראשית של באר שבע בשלוש העונות האחרונות, ובמסגרת זו מאמצת את הקבוצה הבוגרת ולקחה על עצמה חלק ניכר בשיפוץ מתחם האימונים 'הבית האדום', אליו עברה הקבוצה בתחילת העונה. לחברת 'תדיראן' ולבאר שבע פעילויות משותפות נוספות.

אלונה ברקת, משה ממרוד ורוביק דנילוביץ' (מרטין גוטדאמק)אלונה ברקת, משה ממרוד ורוביק דנילוביץ' (מרטין גוטדאמק)

במהלך היום סיכמו אלונה ברקת ומשה ממרוד על המשך החסות הראשית של תדיראן לקבוצה שתמשיך להיקרא הפועל ״תדיראן״ באר שבע לשלוש עונות נוספות. כזכור, ב-2016/17 ב"ש קיבלה 2.010 מיליון שקלים וב-2017/18 קיבלה 2.433 מיליון שקלים.

אלונה ברקת התייחסה להסכם החדש ואמרה: ״אני מודה למשה ולמשפחת ממרוד כולה על האמון שהם ממשיכים לתת במועדון שלנו. המשך החסות של תדיראן מוכיח כי הפועל ב״ש היא מותג חזק ושורשי, שיתוף הפעולה שלנו אינו מוגבל רק לחסות על החולצה אלא מחבר גם ערכים שיש לתדיראן ולמועדון שלנו. זהו חיבור שמוכיח שהשלם גדול מסך חלקיו״.

אלונה ברקת (רדאד ג'בארה)אלונה ברקת (רדאד ג'בארה)

בעלי קבוצת ‘תדיראן’ משה ממרוד הוסיף: ״אני גאה להמשיך את החסות שלנו עם אלונה והפועל ב״ש, וגאה שהמועדון אותו אהדתי מילדות ימשיך להיקרא הפועל ״תדיראן״ ב״ש. המועדון הזה הוא מפעל חייה של אלונה, ולנו ברור שהיא כאן כדי להישאר, בדיוק כמו שאנחנו נמשיך ונלווה את הקבוצה״.