נבחרת ישראל תארח הערב (ראשון, 19:00) באצטדיון סמי עופר את נבחרת אוסטריה, שמגיעה לאחר הפסד ביתי לנבחרת פולין ואילו ישראל מגיעה לאחר תיקו 1:1 מאכזב עם סלובניה במחזור הקודם ששוחק גם כן באצטדיון בחיפה.  

על פי מומחי ה-Winner, נבחרת אוסטריה תצא  עם ידה על העליונה לאחר שריקת הסיום עם יחס של פי 1.9, לעומת יחס שווה של פי 3 לניצחונה של ישראל ולתוצאת התיקו. כ-64% מהישראלים מאמינים כי נבחרת אוסטריה תנצח הערב, כ-23% שנבחרת ישראל תנצח וכ-13% מאמינים כי המשחק ייגמר בתיקו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הגיע חם: הטריק של זהבי לכבוש מהקרן

בראש טבלת המבקיעים בצד הישראלי עומדים שני הליגיונרים הבכירים של הנבחרת, מונאס דאבור וערן זהבי יחס זכייה של פי 5 לכבוש את השער הראשון, אחריהם דיא סבא עם יחס של פי 7. לאוהבי ההימור האקזוטי במידה ותבחרו בשירן ייני כמבקיע הראשון במשחק תוכלו להכפיל את סכום ההימור בפי 30.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד האוסטרי ניצב חלוצה של מועדון הכדורגל האנגלי ווסטהאם מרקו ארנאוטוביץ' עם יחס זכייה של פי 4.5, מאחוריו בטבלה ניצב מיכאל גרגוריץ' עם יחס זכייה של פי 5.5 ובמקום השלישי מרסל סביצר עם יחס זכייה של פי 7.5. לחובבי ההימור המעניין, סטפן אילסנקר כמבקיע הראשון תוכלו להכפיל את סכום ההימור בפי 16.