הליגה הלאומית, עונה אחרי עונה, צריכה להתמודד עם הבעיות הכלכליות הלא קלות של הקבוצות השונות בעונה שעברה מכבי קריית גת פורקה לאחר שלא עמדה בתשלומים ונקלעה לחובות קשים והעונה יש לא מעט קבוצות עם בעיות שכאלו, גם אצל הפועל גליל עליון, המצב התזרימי הוא לא פשוט חרף היכולת הכלכלית היציבה.

הקבוצה הצפונית, שכבר הבטיחה פחות או יותר את מקומה בפלייאוף הליגה הלאומית, פרסמה הבוקר (ראשון) בקשה לעזרה מהאוהדים שלה, על מנת לגייס סכום כסף שיסייע לה לסגור את העונה מבחינה התקציבית, כשהמטרה היא גם לקדם את המועדון לקראת השנים הבאות.

הקבוצה כתבה בעמוד הפייסבוק שלה: “אוהדים יקרים ,זהו קול קורא אליכם, שמטרתו לעזור לקבוצתנו החשובה. אנו, ההנהלה והשחקנים, המאמנים והאוהדים, עושים את כל שביכולתנו כדי שהקבוצה שלנו תהייה ייצוגית ותחרותית, כל אחד בדרכו שלו. עברנו כבר מעל חצי עונה כאשר ההישגים מרשימים, וזאת למרות עליות וירידות, פציעות ושינויים בסגל ונראה שהכל לטובה. לקראת מחצית העונה הסתמנה בעיה כספית ותזרימית”. 

עוד נכתב: “בנוכחות ביציעים, בעידוד, באנרגיות, אתם איתנו וזה מורגש. מאמינים ומבקשים שתהיו עמנו גם בצעד הנוסף לטובת העתיד של הכדורסל בגליל העליון. לשם כך מצורף קישור לגיוס כספים עבור הקבוצה.לחלופין ניתן אף לבצע העברה בנקאית ישירות לחשבון העמותה. נשמח לשיתוף הפעולה שלכם כאוהדים, כל אחד כפי יכולתו. אנו מעריכים ומוקירים כל עזרה וכל רצון טוב”.