לאחר ציפייה ממושכת ומורטת עצבים, הערב (שלישי) תחזור ליגת האלופות לפעילות לאחר פגרת החורף. את המשחק הראשון בשלב שמינית הגמר יפתח קרב הטיטאנים, בו תארח מנצ’סטר יונייטד את פאריס סן ז’רמן באולד טראפורד.

על פי מומחי הווינר, השדים האדומים צפויים לצאת עם ידם על העליונה בסיום המפגש, וזכו ליחס עדיף של פי 1.8, אל מול יחס של פי 3.1 לניצחון צרפתי. תוצאת תיקו לעומת זאת, תניב יחס של פי 3.35.

יקלקל את החגיגות של מומחי הווינר? קיליאן אמבפה. (טוויטר)יקלקל את החגיגות של מומחי הווינר? קיליאן אמבפה. (טוויטר)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון שייכבש מצידם של האנגלים מוביל החלוץ הצעיר, מרקוס רשפורד, עם יחס של פי 5. אחריו נמצאים רומלו לוקאקו ופול פוגבה, עם יחס של פי 6. בקבוצה הצרפתית, ניצב בראש הטבלה קיליאן אמפבה עם יחס של פי 4.5, כשאחריו ניצב אנחל די מריה עם יחס של פי 8 לכובש את השער הראשון במשחק מול האקסית. 

במפגש השני של הערב, תארח רומא באולימפיקו את פורטו. הג’יאלורוסי, לפחולת על פי הווינר, פייבוריטים ברורים עם יחס של פי 1.8, לעומת יחס של פי 3.4 לניצחון של האורחת מפורטוגל. תוצאת תיקו בין השתיים מוערכת ביחס של פי 3.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פיונטק כבש למילאן, רומא חזרה בזכות תרגיל

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון אצל הקבוצה המארחת מוביל אדין דז'קו עם יחס של פי 4, אחריו ניצב סטפן אל שעראווי עם יחס של פי 6.50 ובמקום השלישי ניקולה זאניולו עם יחס של פי 7.5. אצל קבוצת החוץ מוביל את הטבלה צ'יקיניו עם יחס של פי 7.5, אחריו יאסין ברהימי עם יחס של פי 9 ובמקום השלישי חסוס קורונה עם יחס של פי 10.