מרוץ חופים איקאה נתניה שכבר הפך למסורת בקרב הרצים מהשרון ומרחבי המדינה, יתקיים זו השנה השישית.

העיר יכולה להתגאות שמדובר במרוץ היחיד בארץ שנערך לאורך החוף ויתקיים ביום שישי ה-5 באפריל 2019.

המרוץ אותו מפיקה עיריית נתניה בחסות "איקאה" מהווה כאמור חווית ריצה ייחודית בארץ, המשלבת ריצה לאורך הטיילת המשקיפה על הים, תוך סיום בריצה לאורך החוף הרחב על גבי החולות המהודקים בים.

הנרשמים יקבלו ערכת ריצה וכן תינתן הנחה מיוחדת לתושבי נתניה בהצגת תעודה מזהה. לפרטים והרשמה למרוץ: www.netanyabeachrun.co.il

 

ארבעה מקצים במרוץ חופים איקאה נתניה

מקצה חצי מרתון 21.1 ק"מ (מסלול תחרותי, ריצה המשלבת בין השאר את טיילת נתניה כשבסיומה  ריצה של כשלושה ק"מ על חוף הים).

מקצה 10 ק"מ (מסלול תחרותי משולב, חלקו על הכביש וטיילת החוף של נתניה וחלקו השני על קו החוף).

מקצה 5 ק"מ (מסלול תחרותי מעגלי אשר משלב ריצה על הכביש, ירידה בשביל ישראל וריצה על קו החוף).

מקצה 2 ק"מ עממי (מותאם למשפחות ולילדים).

מרוץ נתניה (צילום: נמרוד גליקמן) מרוץ נתניה (צילום: נמרוד גליקמן)

במרוץ צפויים להשתתף אלפים מכל רחבי הארץ. בסיום המרוץ יתקיים בחוף פולג הפנינג גדול עם דוכני מזון בריאות, הופעות, מתחמי ישיבה ועוד.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "אני מזמינה את כל חובבי הספורט בכלל והריצה בפרט למרוץ החופים איקאה נתניה - המרוץ היחיד בארץ המתקיים לאורך החוף היפה במדינה ומשלב חווית ריצה לאורך נוף עוצר נשימה בכמה מקצים: מקצועיים ועממיים. המרוץ הייחודי הפך למסורת בעירנו ואחד מאירועי הדגל של נתניה, המקיימת לאורך השנים תחרויות ארציות ובינלאומיות, ביניהן, תחרות גלישת הגלים הבינלאומית, אליפות אירופה בכדורגל, טורנירי טניס בינלאומיים ועוד”.

שוקי קובלנץ, מנכ"ל איקאה ישראל: "אנו שמחים לקחת חלק השנה ב"מרוץ חופים איקאה נתניה". חנות איקאה נתניה היא כאמור החנות הראשונה של איקאה בישראל ובשנים שחלפו נוכחנו להכיר את אוכלוסיית העיר על כל גווניה וללכת עימה יד ביד מזה 17 שנים. אנחנו מזמינים את כל תושבי העיר להגיע ולרוץ איתנו לאורך קו החוף השליו של העיר, לחוויה של ספורט, הנאה ואתגר”.