עונה חדשה של ה-NBA בפתח והקבוצות הטובות בעולם יתחרו ביניהן על תואר האליפות הנכסף וינסו לקחת את התואר מגולדן סטייט. גם הפעם המרוץ אל הגמר בסוף חודש אפריל צפוי להיות מלא במפגשים מסקרנים ומרתקים.

על פי מומחי הווינר, את הצד המזרחי של הטבלה מובילה אחת הקבוצות המסקרנות של העונה הקרובה, בוסטון סלטיקס של קיירי אירווינג וגורדון הייוורד. הירוקים, שסיימו את העונה שעברה במקום השני במזרח (27:55, זוכים ליחס של פי 1.60 לזכייה באליפות המזרח). אחריה, ניצבות טורונטו עם קוואי לנארד ופילדלפיה שממשיכה בתהליך, ביחס של פי 3.50, שלאחר קיץ עם מספר העברות מעניינות לוטשות את עיניים על מקום בסדרת הגמר. להרפתקנים שביניכם, מיאמי היט בעונת הפרישה של דוויין וויד ביחס של פי 30 לאליפות המזרח.

קוואי לנארד ודמאר דרוזן (רויטרס)קוואי לנארד ודמאר דרוזן (רויטרס)

את הצד המערבי של הטבלה מובילה בגאון, שנה שלישית ברצף, אחת הקבוצות הטובות ביותר ששיחקו על הפרקט, גולדן סטייט, עם יחס של פי 1.30 לזכייה באליפות המערב. אחריה ניצבת יוסטון עם יחס של פי 4. הלוס אנג'לס לייקרס, עם לברון ג'יימס, מדורגת רק במקום השלישי לזכייה באליפות המערב ביחס של פי 5. למי שמחפש הפתעות, ניו-אורלינס של אנתוני דיוויס, זוכה ליחס של פי 30 לזכייה באליפות המערב.