מרתון סמסונג תל אביב, אשר יתקיים ביום ו’ 22/02/19, הכריז על שיתוף פעולה חדש עם נייקי. למעלה מ-40,000 המשתתפים שייקחו חלק באירוע הספורט הגדול ייהנו מחולצת ריצה של המותג ומשלל הטבות נוספות.

שחר הירש, מנכ"ל נייקי ישראל: "נייקי מאמינה ביכולת של כל אחת ואחד להיות ספורטאי, תפקידנו כחברת הספורט המובילה בעולם הוא לתת לספורטאים בכלל ולרצים בפרט את ההשראה והכלים לאתגר את עצמם ולפרוץ מחסומים אישיים. אנו שמחים להיות שותפים באירוע הריצה החשוב והגדול בישראל".

מנכ״ל נייקי שחר הירש (משמאל) ביחד עם שמעון מזרחי (שחר גרוס)מנכ״ל נייקי שחר הירש (משמאל) ביחד עם שמעון מזרחי (שחר גרוס)

מוטי אמברם, מנהל רשות הספורט בעיריית תל אביב-יפו אמר: "כחלק ממדיניות העירייה, אנו פועלים לקידום הספורט בעיר באמצעות מגוון רחב של פעולות ואירועים. המרתון הוא אירוע הספורט הבולט והחשוב בעיר. אנו מברכים על שיתוף הפעולה החדש עם חברת נייקי ובטוחים שהמשתתפים במרתון סמסונג תל אביב, הנחשב לאירוע הספורט הגדול בישראל, ייהנו מכך".

במרתון יתקיימו שישה מסלולים: מרתון (42.195 ק"מ), חצי מרתון (21.1 ק"מ), מרוץ 10 ק"מ, מרוץ 5 ק"מ, מרוץ אופני יד לנכים (21.1 ק"מ) ומקצה מיני מרתון לילדים (500 מטר ו-1 ק"מ). אירוע המרתון יתקיים ביוזמת עיריית תל-אביב-יפו ובהפקת חברת "כפיים".