לפעמים גם חלומות מתגשמים. צליל אינציגר, השתתפה בעונה החולפת בפעילות בחירת שער המחזור בליגה הספרדית, בחסות BLACK, וזכתה בחבילה חלומית למשחק של ברצלונה בקאמפ נואו.

כחלק בלתי נפרד מהחוויה, בחרה אינציגר לתעד את המסע שלה במלל ובתמונות, כדי לנסות, אפילו במעט, להעביר את העוצמות והרגשות במשחק שכזה.

“בהריון מתקדם, פחות או יותר בשבוע האחרון שעוד אפשר לטוס, נסעתי עם בעלי לראות משחק של בארסה, בקאמפ-נואו, בפעם הראשונה”, מתארת אינציגר,  “בחרנו את המשחק נגד אתלטיק בילבאו, לפי אילוצי ההיריון, מס' שבועות מראש.

גם בהיריון אי אפשר לוותר על בארסה גם בהיריון אי אפשר לוותר על בארסה

“מאז שפרסמו את הלו"ז המלא של בארסה, כולל זה של ליגת האלופות, הבנו שאנחנו מגיעים לפני רצף משחקים קשה מאוד ושיש סיכוי סביר לרוטציות במשחק הזה, רק קיווינו, שזה לא יכלול את מסי. הגענו לאצטדיון, שנינו היינו כבר כמה שעות בלי אינטרנט, ולא ידענו מה ההרכב. בכריזה, מתחילים להקריא את השחקנים... מס' 9 לואיס סווארס ואז.. מס' 11 דמבלה, מס' 10 לא בהרכב! אנחנו מסתכלים אחד על השנייה, "לא, נו מה הסיכוי?".

אינציגר הוסיפה: “המשחק התחיל, התגברנו על האכזבה הראשונית. האנרגיה במשחק עשתה את שלה, בכל זאת, בארסה. איזו חוויה אדירה זו להיות באצטדיון הזה, חוויה כל כך שונה מלראות משחק בטלוויזיה. הבנתי שיש דברים שלא עוברים במסך - אולי רואים את אותם האירועים, אבל הערך הרגשי שלהם, שונה לגמרי, אי אפשר להשוות. אנחנו יושבים שם, קרובים כ"כ למגרש, כמעט במרחק נגיעה.

הכוכבים הגדולים בעולם נראים כל כך קרובים מהיציע של אינציגרהכוכבים הגדולים בעולם נראים כל כך קרובים מהיציע של אינציגר

“מבחינתי, זאת הפעם הראשונה ששמתי לב כמה מהר השחקנים רצים, מרגישים את המלחמה על כל כדור, את התשוקה ואת המוטיבציה להגיע לכל כדור. מרגישים את האכזבה כשמשהו לא קורה על פי התכנון. כל פעולה מוצלחת נענית על ידי הקהל וכל מצב לגול, אפילו בלי שיכנס, בהחסרה של כמה פעימות לב, בשאגות של הקהל ובטירוף מוחלט”.

ואז מסי נכנס: “במחצית השנייה, בארסה בפיגור 1:0, תחושה קשה מאז הגול של בילבאו. טירוף אמיתי התחיל כשמסי ובוסקטס עלו להתחמם, התרגשות, הגובלת בתחושה של כמעט קדושה - עכשיו הכול יכול לקרות כאן. וזה נכון, כמו שאומרים, שהנוכחות של מסי משנה את הכול. קשה להסביר. אבל פתאום קל להאמין וקל לדמיין את הדברים משתנים. המשחק היה מותח, עד הרגע האחרון היו עוד ועוד הזדמנויות, וכל אחת מרגשת יותר מקודמתה.

רחובות ברצלונה ביום המשחק רחובות ברצלונה ביום המשחק

“מבחינתי, לראות את הכישרון של מסי, זה בגדר התגשמות חלום. אפילו אם רק לחצי שעה. אמנם תיקו 1-1 זה לא מה שקיווינו, אבל דרמה טובה, כזו שרק בארסה יודעת לייצר, קיבלנו”.