גלבוע/גליל סיימה את שלב הבתים המוקדם בליגה הבלקנית עם ניצחון ביתי דחוק הערב (שלישי) 70:72 על לבסקי סופיה מבולגריה, בקרב הישיר על ראשות בית א'.  

הקבוצה של ליאור ליובין הגיעה עם שאיפות לנקום בסגנית האלופה הבולגרית על ההפסד במפגש הראשון בין השתיים השנה והבולגרים לעומת זאת שאפו לנקום בגלבוע על ההפסד בגמר המפעל שנערך בגן-נר בסיום העונה שעברה. שתי הקבוצות היו צמודות אחת לשנייה לכל אורך המשחק כשדווקא האורחים מסופיה פתחו טוב יותר וסיימו את הרבע הראשון ביתרון 13:16. נמרוד טישמן וקני הייז העירו את משחק ההתקפה של המארחת, שהצליחה להפוך את התוצאה ברבע השני וירדה למחצית ביתרון 32:35.

הקבוצה של ליובין הגדילה את יתרונה ברבע השלישי אך לא הצליחה לברוח לבולגרים, שניצלו את חוסר הניסיון של שחקני הקו האחורי של ליובין כדי לחזור להשוות ברבע הרביעי.

שתי דקות לסיום הראה לוח התוצאות על שוויון 68:68 אבל גלבוע הצליחה להתגבר על הלחץ ולנצח בזכות שתי פעולות גדולות בהגנה של ראקים סאנדרס, סל של קני הייז וקליעות עונשין של טישמן ועמית שמחון, שכ"א מהם דייק בקליעה אחת מתוך שתי ניסיונות. הבולגרים קיבלו הזדמנות אחרונה להשוות או לנצח אבל לא הצליחו לשחרר זריקה בשניות הסיום.

נמרוד טישמן (יניב גונן)
נמרוד טישמן. הגיע לדקות המכריעות (יניב גונן)
 

קני הייז הוליך את הקלעים של המנצחת עם 20 נקודות, טישמן הוסיף 19 נקודות (4 מ-6 לשלוש). שאר הקלעים לגלבוע: ראקים סנדרס - 10,עמית שמחון וברנדון האנטר - 6 כ"א, יניב גרין - 5,מיטשל וואט - 4, עמית ביר כץ - 2.