בשורות רעות למכבי תל אביב. סוני ווימס, שנפצע במהלך ההפסד לדרושפאקה הטורקית, סובל מקרע חלקי בשריר התאומים וצפוי להיעדר 3-4 שבועות. בדיקת ה-MRI גילתה פציעה לא קלה לשחקן הרכש שהגיע הקיץ והוא יחמיץ את מחזורי הפתיחה בליגת העל וביורוליג. לעומתו, אנדרו גאודלוק צפוי לחזור לפעילות בימים הקרובים והוא עשוי לשחק במילאנו ביום חמישי הבא.

פחות מיממה אחרי ההפסד 90:86 במשחק ההכנה האחרון שלהם לעונה, מכבי תל אביב ערכה היום (רביעי) את ה"מדיה דיי" המסורתי שלה לקראת פתיחת היורוליג ביום חמישי הבא במילאנו נגד הקבוצה המקומית. בשונה מהשנים האחרונות, אז עיטרה את מרכז היכל מנורה מבטחים חסות, השנה עקב הוראות היורוליג באמצע המגרש נמצא סמל הקבוצה בלבד, אלא שבמכבי החליטו להוסיף מעליו שישה כוכבים, זכר לזכיות ההיסטוריות של הצהובים בגביע אירופה ובתקווה שזה יעשה תיאבון לזרים החדשים בצהוב. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילי: "המטרה היא להגיע לפיינל פור"

הגארד די.ג׳יי סילי שחווה "מדיה דיי" ראשון בצהוב כחול אמר: ״אנחנו עדיין עושים את ההתאמות אחד לשני, מתרגלים אחד לשני ובונים את הכימיה. כיף להיות חלק מהארגון שנקרא מכבי, עברנו את ההכנה לעונה ועכשיו מגיעים לשלב האמיתי והאינטנסיבי של העונה. אני מרגיש שיש לנו את הכישרון כקבוצה להיות קבוצה טובה ביורוליג ולהגיע לפיינל פור ולזכות באליפות בישראל. זה הולך להיות אתגר קשה אבל זאת המטרה שלנו, בכל ליגה אנחנו רוצים לנצח ולזכות באליפות אז כרגע אנחנו רוצים להביא את עצמנו לסיטואציה הזאת של להגיע למצב של לזכות בכל תואר אפשרי״.

סילי התייחס לעצמו כשאמר: ״מה אני מביא לקבוצה? הרבה אנרגיות, הרבה מאמץ, התקפי והגנתי, כל מה שהמאמנים יבקשו ממני אני פה כדי לעשות. אני אוהב את האווירה פה, כבר הספקתי להתאהב באוהדים, אני לא יכול לחכות כבר להתחיל את העונה. לאוהדים אני יכול להבטיח שנעשה הכל כדי להביא להם ולנו כמה שיותר ניצחונות״. במדיה דיי נכח גם אנתוני פארקר שעוד נותר בארץ אחרי הטקס שנערך לכבודו.

די.ג´יי סילי (רדאד ג´בארה)
די.ג´יי סילי (רדאד ג´בארה)
 

בנושא אחר, סוני ווימס ואנדרו גאודלוק נפרדו בשלב יחסית מוקדם מהמדייה דיי של הצהובים לאחר שנקבע להם צילום MRI שתוצאותיו התבררו בהמשך, כאמור. גאודלוק, כזכור, מסר ל-ONE כי ישוב לסגל וישחק נגד מילאנו בפתיחת היורוליג. ווימס יהיה בחוץ.

הכוכבים שמעטרים את סמל מכבי תל אביב (רדאד ג´בארה)
הכוכבים שמעטרים את סמל מכבי תל אביב (רדאד ג´בארה)
 
אנתוני פארקר (משה חרמון)
אנתוני פארקר (משה חרמון)