רגע האמת הגיע: הפועל ירושלים תשחק הערב (רביעי) ב-21:30 מול ולנסיה במשחק חוץ בספרד, השלישי והמכריע בסדרת חצי גמר היורוקאפ (שידור חי בערוץ 20). במילים אחרות: במצב של 1:1 בסדרה, 40 דקות מפרידות בין ירושלים לבין הגמר.

טראוויס פטרסון, שנפגע בצורה קשה בכתפו בניצחון על עירוני נהריה והובהל לבית החולים לבדיקה רפואית, המריא עם הקבוצה לספרד ובנמל התעופה בן גוריון נראה נינוח וסיפר לחבריו ואנשי התקשורת כי יוכל לעמוד לרשותו של סימונה פיאניג'אני במשחק הגורלי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אלון: מקווה שנהיה במעמד הזה באופן קבוע

בשל התקרית הקשה בין אוהדי הפועל ירושלים למשטרה המקומית במשחק מספר 1, שכזכור פינתה את הקהל הירושלמי מהאולם ומנעה מהם לצפות במשחק - הפעם ראשי הקבוצה פעלו בתיאום מלא מול הקבוצה והרשויות המקומיות וקיבלו אזור סטרילי מיוחד לאלו שמגיעים לצפות בהתמודדות.

"זה משחק שאין בו תירוצים של פציעות וחוסרים. כל מי שישחק יצטרך לעשות את העבודה. כחלק מהחוויות הלא נעימות שהקהל שלנו עבר שם בפעם הקודמת, מיום שישי אנחנו בקשר עם הנהלת ולנסיה וגם עם המשטרה המקומית כדי לוודא שהלקחים שם הופקו ושביטחונם של אלו שמגיעים מובטח", סיפר המנכ”ל גיא הראל.

"יוקצה אזור מיוחד לאוהדים שלנו, ככה שהכל יעבור בשלום. אני לא יודע אם אוהדים ביטלו הגעתם, יכול להיות שלאנשים הייתה מחשבה שנייה על האם לנסוע או לא, אבל עד כמה שאני יודע יש לא מעט שקנו כרטיסים", סיכם מנכ"ל האדומים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שון ג'ונס מהפועל ירושלים נהנה בישראל

אצל הספרדים, ישנם מאמצים בוולנסיה להכשיר את צמד הרכזים גיום ויואס ואנטואן דיו למשחק הגורלי. ויואס סובב את קרסולו, לא שיחק עד כה בסדרה ולא הצליח להתאמן עם חבריו, אבל צפה בניתוח הווידאו. אותם הדברים אמורים לגבי דיו הצרפתי, שסובל מפציעה טורדנית ברגלו ושיתופו מוטל בספק.