משחק על עונה שלמה, משחק עונה או להיות או לחדול. תבחרו קלישאה והיא כנראה תתאים למצב שבו נמצאת הטרבליסטית, אליצור רמלה, רגע לפני שתעלה הערב (חמישי) ב-19:00 לפרקט בקרית מנחם למשחק שיא מבחינתה העונה במסגרת שמינית גמר היורוקאפ מול קייסרי הטורקית.

כזכור, בשבוע שעבר הפסידה מחזיקת הגביע 79:69 לאותה קייסרי. רמלה צריכה ניצחון ב-11 נקודות כדי להבטיח את העליה לרבע הגמר. במקרה והמשחק יסתיים בניצחון ב-10 נקודות לזכות רמלה, שתי הקבוצות ילכו להארכה. כל תוצאה אחרת ורמלה תיאלץ להיפרד מהגביע מוקדם מן הצפוי.

קפטנית הקבוצה ומי שזכתה להניף את הגביע בשנה שעברה, שי דורון, אמרה לקראת המפגש החשוב: "זה משחק על החיים ועל המוות שלנו באירופה. נהיה חייבות לשחק הכי טוב שיש. מבחינה מקצועית אנחנו מוכנות, אנחנו יודעות בדיוק מה אנחנו צריכות לעשות. אני מקווה שיהיה טירוף באולם. הקהל שלנו שווה יותר מעשר נקודות".

"בטורקיה לא כל כך הצלחנו מבחינה התקפית, יש ימים כאלו", אמרה לייני סלווין, "נצטרך לשפר את האחוזים שלנו ואם זה יקרה אני מאמינה שנחייך בסוף הערב. יש לנו קבוצה טובה ואיכותית. התכוננו בצורה טובה למשחק הזה ועכשיו כל מה שנשאר זה ליישם את הכל על המגרש. אני אופטימית מטבעי".

אוהדי רמלה מעיפים קונפטי (יניב גונן)
אוהדי רמלה. דורון: "הקהל שלנו שווה יותר מעשר נקודות" (יניב גונן)
 

אפרופו הקהל, ברמלה עובדים בימים האחרונים ימים כלילות כדי למלא את האולם בעיר ב-2,000 צופים ושם מאמינים שכך יהיה. הקבוצה יחד עם מחלקת הספורט יעמידו לרשות האוהדים הסעות שיצאו מאולם הספורט הישן בעיר בשעה 18:00.