משחק שבקלות יכול היה להיות גמר היורוקאפ, כך מגדירים חובבי הענף את המפגש הערב (19:00) של מחזיקת הגביע, אליצור רמלה, מול קבוצת קייסרי הטורקית.

השחקניות של עדן ענבר הגיעו אתמול לעיר הטורקית כששלג מקבל את פניהן, ו-4000 צופים טורקים כבר הבטיחו את מקומם במגרש כשהבוקר קיימה הקבוצה אימון קליעות אחרון לקראת המשחק. 

לאחר האימון התפנו השחקניות למשחק הקליעות המסורתי מחצי המגרש כשמי שזכתה הייתה הפורוורדית, קטיה לויצקי, שקלעה כבר בניסיון הראשון וזכתה בחמישיום יורו. המאמן עדן ענבר, חגג אמש יום הולדת 40 כשלפתיחת העשור החדש בחייו הוא לא יתנגד לקבל ניצחון במשחק.

"קייסרי היא קבוצה טובה מאוד, אחת מהקבוצות הטובות במפעל הזה ומדובר קבוצה שהתחזקה מאוד בפגרה והמטרה שלה היא לקחת את הגביע. לקו ווילינגהאם הצטרפה אליהם וזה כבר אומר הרבה. כולם יודעים כמה לקו דומיננטית וחשובה. יחד עם לטויה פרינגל יש להם את הקו הקדמי הטוב במפעל", אמר המאמן עדן ענבר לקראת המשחק והוסיף: "כמו שלהם יש את הקו הקדמי הטוב ביורוקאפ לנו יש את הקו האחורי הטוב במפעל. אנחנו מאוד מכבדים אותם והם אותנו, צריך לזכור שמדובר בשני משחקים שאני בטוח שיהיו משחקים קשים".

קטיה לויצקי (משה חרמון)
קטיה לויצקי. ניצחון אחד כבר יש לה (משה חרמון)
 

כמו שאמר ענבר, מלבד ווילינגהאם מי שעוד משחקת בקייסרי ומוכרת ביותר לחובבי הענף היא לטויה פרינגל ששיחקה בארץ במדי רמת חן ונחשבת לאחת מהשחקניות הבולטות בקבוצה הטורקית. המאמן ענבר התייחס ליריבה כשאמר: "אני לא מתייחס לתוצאות האחרונות שלהם. קייסרי היא קבוצה חדשה, לטוב ולרע. היא נמצאת במקום השלישי בליגה הטורקית שהיא ליגה חזקה וזה אומר הכל".

ולמרות שמדובר בספורט אי אפשר שלא להתייחס להיבט הבטחוני. עוד בשדה התעופה קיבלו את הקבוצה מרמלה עשרות שוטרים לבושים בחליפות שחורות כשלא מעט ניידות משטרה ליוו את אוטובוס הקבוצה למלון הילטון בו היא שוכנת.

פרינגל. (מתן להב)
פרינגל. מאיישת את הקו הקדמי הטוב במפעל (מתן להב)
 

גם בבוקר המשחק לובי המלון מלא באנשי אבטחה שמלווים את האלופה הישראלית לכל מקום. "זה רק מוסיף למוטיבציה של הבנות, הן מנוסות במעמדים מהסוג הזה, אנחנו מאמינים ביכולת שלהן לעבור את המשוכה בקייסרי", אמרו ברמלה רגע לפני המשחק החשוב.