שלג כבד קיבל את פניהן של שחקניות מחזיקת היורוקאפ, אליצור רמלה, שהגיעו לנוגינסק שבפאתי מוסקבה לקראת המשחק היום (חמישי) ב-15:00 מול ספרטק נוגינסק במסגרת המחזור השלישי בבית 8 של היורוקאפ.

נוגינסק נחשבת לקבוצת בית טיפוסית, שלא עושה חיים קלים לריבותיה ואולמה צפוי להיות מלא בכ-1,500 אוהדים, אך השחקניות והצוות המקצועי מאמינים שאפשר להתגבר על היריבה ולשמור על מאזן מושלם, למרות הכפור בחוץ, כאשר הטמפרטורה הצפויה בשעת המשחק היא מינוס 15 מעלות.

רמלה ניצחה את שני משחקיה הראשונים והיא נמצאת עם רגל וחצי בשלב הבא, אך בקבוצה יודעים שגם ההפרש יכול להיות משמעותי שכן הקבוצות מדורגות לקראת הגרלת השלבים הבאים בהתאם להצלחתן בשלב הראשון, כך שראשי הקבוצה רוצים לחזור מרוסיה עם תוצאה טובה שתעזור בהמשך הדרך באירופה.

עוזר מאמן רמלה, עידן אבשלום, אמר לקראת המשחק: "כולם מודעים לזה שניצחון חוץ ישפיע על מקומנו בהמשך הדרך. נוגינסק עושה חיים קשים לכל הקבוצות בליגה הרוסית. ביצענו הכנה טובה ויסודית ואנחנו מייחלים לניצחון".

עדן ענבר (משה חרמון)
עידן אבשלום עם עדן ענבר והשחקניות. "מייחלים לניצחון" (משה חרמון)
 

מכבי אשדוד, שהשיגה את ניצחונה הראשון במפעל היורוקאפ בשבוע שעבר עם 58:76 על אולימפיה, תקווה לרשום את ניצחונה השני, שישפר משמעותית את סיכוייה להעפיל לשלב הבא. הבנות מעיר הנמל יפגשו ב-18:00 את קייסרי הטורקית, הקבוצה שהנחילה להן תבוסה משפילה, 49:71, במשחקן הראשון במפעל שנערך כאן באשדוד.