אחרי שני הפסדים רצופים בהופעת הבכורה של מכבי אשדוד במפעל היורוקאפ, הערב (חמישי) הגיע תורו של הניצחון הראשון של השחקניות של עדני דגן שניצחו 58:76 את אולימפיה הבאלרוסית. בעקבות הניצחון השאירו לעצמן הבנות בכחול צהוב סיכוי להעפיל לשלב הבא במפעל.

השחקניות מעיר הנמל פתחו את הרבע הראשון בצורה טובה ולאחר 10 דקות הובילו
19:11. את הרבע השני המשיכו השחקניות של עדני דגן באותו המומנטום וירדו להפסקה שלוח התוצאות מראה 32:46.

להזכיר למי ששכח: סגנית האלופה ניצחה ביום שני האחרון את האלופה אליצור רמלה, וזה כנראה עשה את שלו שכן השחקניות של דגן שיחקו פשוט מצויין בהנהגת אשלי שילדס שהגיעה לקבוצה העונה.

המחצית השניה היתה לפרוטוקול בלבד ובסיום כאמור, השחקניות של עדני דגן רושמות ניצחון ראשון 58:76 במפעל השני בחשיבותו באירופה. קלעו לאשדוד: וויליץ' 19 נק ו-10 ריבאונדים, שילדס 17 נק' ו-13 ריבאונדים,
דורי 13 נק', פירסון 9 נק'.

עדני דגן (שי לוי)
דגן. ניצחון ראשון לאשדוד באירופה (שי לוי)
 

רמלה ניצחה במונדויל
זה הלך קשה, בעיקר בחצי השני, אבל מחזיקת היורוקאפ, אליצור רמלה שיצאה למשחק חוץ במונדויל שבצרפת השיגה את ניצחונה השני במפעל, 55:63 על מונדויל הצרפתית.

האלופה הישראלית פתחה טוב יותר את המשחק ולאחר עשר דקות הובילה 13:23. הרבע השני היה רבע של הגנות שכן שתי הקבוצות כמעט ולא קלעו ברבע הזה ובסיום המחצית הראשונה רמלה שמרה על היתרון, 18:33. את המחצית השניה פתחו הצרפתיות טוב יותר והצליחו להוריד את ההפרש עד ל-45:50, אך השחקניות של עדן ענבר לא נלחצו, בעיקר בזכות משחק טוב של טנישה רייט וטאג' מקוויליאמס כשבסיום הן שומרות על מאזן מושלם בשלב המוקדם ומנצחות 55:63. קלעו לרמלה: מקוויליאמס 15 נק', טנישה רייט 12 נק', קטיה לויצקי 9 נק', אנה טורונוביץ 9 נק', שי דורון 8 נק', לייני סלווין 6 נק'.

טנישה רייט (יוסי ציפקיס)
רייט. משחק מצוין בדרך לניצחון שני ביורוקאפ (יוסי ציפקיס)