אליצור רמלה פתחה את מסע הגנת הכתר האירופי ביד ימין. התלבושת אמנם הוחלפה (ללבן-שחור), אך הכושר של השחקניות נותר בעינו.

מחזיקת היורוקאפ לא ממש התרגשה הערב (חמישי) מהחזרה המחודשת לקריית מנחם ומחצה את דינמו נוגינסק הרוסית, 51:89 במשחקה הראשון העונה בכל המפעלים. לפני ההתמודדות, אגב, זכתה אורנית שוורץ, שהיתה שותפה לרגע ההיסטורי אשתקד ופרשה הקיץ, לגביע הוקרה מיוחד.

טאג' מקוויליאמס-פרנקלין בת ה-41, אלופת ה-WNBA המכהנת, המשיכה את המומנטום מהקיץ והוליכה את רמלה ליתרון דו-ספרתי כבר בסיום הרבע הראשון (10:22) ו-26:38 בהפסקה.

שי דורון היתה בלתי ניתנת לעצירה, קטיה לויצקי, לייני סלווין וטנישה רייט הצטיינו אף הן והחבורה של ענבר רצה ל-36:61 (30), כדי להפוך את עשר הדקות האחרונות לגארבג'-טיים אחד גדול.

קלעו לרמלה: דורון 20, מקוויליאמס 11, סלווין (7 ריבאונדים ו-5 אסיסטים), לויצקי וג'קסון 10 כל אחת, רייט 9, טורצ'ינוביץ' ומוסטפינה 7 כל אחת, דוריץ' 3, קומיסרנקו 2.

שי דורון (יניב גונן)
שי דורון. משחק מצוין לרמלה (יניב גונן)
 

בניגוד לרמלה, מכבי אשדוד לא ממש תרצה לזכור את הבכורה האירופית שלה ביורוקאפ. הקבוצה של עדני דגן נוצחה בביתה 71:49 בידי קייסרי הטורקית, אחת הקבוצות החזקות העונה במפעל האירופי המשני.

ריצת 12:25 של הטורקיות ברבע השני ו-14:21 ברבע השלישי סגרו למעשה עניין. קלעו לאשדוד: שילדס 15, פירסון 12 (9 ריבאונדים), דורי 8, ווליץ' 7, זוחנובה 5, אלוהים 2.

עדני דגן (משה חרמון)
עדני דגן. באשדוד קיוו לפתיחה טובה יותר (משה חרמון)