סדרת גמר ה-NBA יכולה להגיע כבר הערב (בין חמישי לשישי, 4:00) לסיומה. טורונטו ראפטורס, שמובילה על גולדן סטייט 2:3 בסדרה, רוצה לעשות היסטוריה ולזכות באליפות ראשונה בהיסטוריה באולמה הביתי של היריבה מאוקלנד.

רגע לפני המשחק הדרמטי, קייל לאורי התראיין לאתר של הקבוצה הקנדית וסיפר בהתרגשות: “כשגולדן סטייט על המגרש יש לך הרבה סיבות לפחד. יש להם קלעים מדהימים ואת שחקני הטופ של הכדורסל העולמי. אנחנו צריכים ללכת צעד אחרי צעד, בסבלנות ובחוכמה, על מנת להביא את האליפות הזו. צריכים להיות עירנים לאורך כל הדרך”.

עד כמה קווין דוראנט יחסר לווריורס: “כמובן שקווין הוא שחקן מצוין שכל קבוצה הייתה רוצה לראות. אבל גולדן סטייט היא אלופה ויש לה סגל שחקנים מדהים גם בלעדיו. אנחנו לא צריכים להתרכז במי לא ישחק, חייבים לחשוב מול מי אנחנו נעמוד ולהתכונן בצורה הטובה ביותר”.

קר: “לתומפסון יהיה חלק גדול במשחק הזה”

האלופה נמצאת בנקודה ברורה – ניצחון והיא מעבירה את הסדרה למשחק קובע בסקוטיה בנק ארנה, הפסד משמע איבוד התואר. בשל כך, הכחולים-צהובים ינסו לשכוח מפציעתו הקשה של דוראנט ולהתרכז בעבודה על הפרקט.

סטיב קר (מערכת ONE)סטיב קר (מערכת ONE)

מאמן הקבוצה, סטיב קר, החליט לפרגן לשחקנו קליי תומפסון בראיון לאתר הרשמי: “קליי הוא נשק התקפי קטלני. הוא הוכיח כבר שמול ההגנה החזקה של טורונטו יש לו את היכולות להפיק דברים טובים. דוראנט? ננסה לעשות הכל בשביל לשמח אותו ברגעים הקשים שהוא עובר”.