גם שיא קריירה בפלייאוף של 47 נקודות מצדו של סטף קרי, לא עזר לגולדן סטייט בערב עגום במיוחד של שאר חבריו, בדרך להפסד 123:109 לטורונטו הלילה (בין רביעי לחמישי). סדרת גמר ה-NBA עומדת כעת על 1:2 לטובת הראפטורס, שהשיבו לידיהם את יתרון הביתיות ונראה שהיעדרות שחקני המפתח בצד של סטיב קר מהווה פקטור משמעותי יותר מדי עבור הווריירס, שפשוט מתקשים למצוא תשובות.

“הם פשוט ניטרלו אותנו, הניצחון הזה הגיע להם”, הודה המאמן המפסיד סטיב קר. “אני מאוד גאה במאמצים שהשקענו ואנחנו פשוט צריכים להתרומם בחזרה ולשוב לכאן ביום שישי ולנצח, בתקווה כמובן שנהיה יותר בריאים וכמה מהשחקנים יחזרו לסגל”.

סטף קרי עולה לשלשה (רויטרס)סטף קרי עולה לשלשה (רויטרס)

מבחינת אותן היעדרויות, קווין דוראנט שפספס את רוב משחקי הקבוצה בחצי הגמר ואת כל משחקי גמר המערב, עבד באופן סיזיפי במיוחד בשלישי וברביעי כדי להיות כשיר למשחק, אבל זמן לא רב לפני המשחק הוחלט שהוא לא ישחק. קר הסביר: “יש מאמנים ושחקנים צעירים שהיו ממהרים לחזור לפרקט, דוראנט צריך עבודה בקצב גבוה על הפרקט לפני שישוב לשחק ויהיה כשיר לכך”.

דמרכוס קאזינס ששוב סבל מפציעה במשחק, נלקח לחדר ההלבשה ברבע האחרון ונבדק כדי לוודא שאין חשש לפגיעה חמורה. ואכן, סטיב קר טען במסיבת העיתונאים לאחר המשחק כי מצבו טוב מאוד והוא לא צפוי להיעדר מהמשחק הבא, גם קליי תומפסון אמור לשוב למשחק 4.