לוס אנג’לס קליפרס השלימה הבוקר (שלישי) את הקאמבק הגדול בתולדות פלייאוף ה-NBA, לאחר ששבה מפיגור של 31 נקודות מול האלופה גולדן סטייט וניצחה אותה 131:135 בחוץ. אם זה לא הספיק, דמרקוס קאזינס סבל מפציעה במהלך המשחק, עבר בדיקת MRI לאחריה שמע את הרע מכול.

פציעתו של סנטר גולדן סטייט התרחשה בתחילת הרבע הראשון, כשניסה להשיג כדור והתרסק על הפרקט לפני שהצליח להשתלט עליו. קאזינס עוד ניסה לקום ולחזור לשחק, אך ברגע שעשה זאת הבין שלא יצליח וביקש להתחלף. האחרון ניגש לצילום והבין שסיים את העונה, כשהתבשר לו על פגיעה בשריר הארבע ראשי של רגלו השמאלית.

בחזרה למשחק, עד כמה הקאמבק של הקליפרס היה אדיר? במחצית השנייה הם קלעו לא פחות מ-85 נקודות, כאשר ברבע האחרון הם תסכלו את האלופה ואפשרו לה לקלוע 23 נקודות בלבד כדי להשלים את המהפך. כמו כן, ב-19 הדקות האחרונות, קלעו הקליפרס לא פחות מ-72 (!) נקודות. לו וויליאמס הצטיין בשורות האורחת עם 36 נקודות ו-11 אסיסטים, כש-29 של סטף קרי לא עזרו למפסידה. בנוסף, הווריורס שברו שיא עונתי כשהלכו לקו לא פחות מ-45 פעמים. 

דמרקוס קאזינס יורד בצליעה מהפרקט (רויטרס)דמרקוס קאזינס יורד בצליעה מהפרקט (רויטרס)

לו וויליאמס שהצטיין אמר בסיום המשחק: “אנחנו קבוצה שלא נשברת, במחצית כשהיינו בפיגור גדול אמרנו בואו נזרום עם המשחק ונחיה עם התוצאה. מומנטום וביטחון זה עניין משמעותי והתחלנו להיכנס לעניינים. הניצחון הזה מראה איזה קבוצה אנחנו כל העונה. יש לנו פה קבוצה צעירה שעולה לפרקט וכל הזמן נלחמת עד הרגע האחרון”.