לא נותרו משחקים רבים עד תום העונה הסדירה ב-NBA, אבל הלילה (בין רביעי לחמישי) קיבלנו פריביו, או יותר נכון הקדמה למשחק שיוכל להיות כחלק מסדרה בפלייאוף המערב, כאשר גולדן סטייט גברה על יוסטון 104:106 במשחק מרתק וקטעה לה רצף של תשעה ניצחונות.

“זה בסדר להפסיד”, סיפר הארדן שרשם 29 נקודות ו-10 אסיסטים לאחר המשחק. “הפסדנו, זה יכול לקרות. אנחנו יודעים שעשינו גם דברים טובים כאן ואנחנו מקווים לשחק כך גם ביום שישי. זה רק הפסד אחד, אנחנו הצלחנו לעצור אותם ועשינו עצירות טובות, ידענו כל אחד על מי הוא שומר”.

הארדן (רויטרס)הארדן (רויטרס)

דמרכוס קאזינס שהיה בולט מעל כולם בשורות המנצחת עם 27 נקודות, התייחס לשאלות התקשורת על אופרת הסבון שמתרחשת בקבוצה ועל החיכוכים שקיימים בחדר ההלבשה: “אני לא ממש מסתכל על זה, אני משחק כדורסל. אני לא מחפש דרמות או סיפורים או משהו כזה בכלל, אני פשוט רוצה לשחק. כולנו נמצאים בעסק הזה כבר מספיק זמן כדי לדעת איך הכל עובד, אני בקבוצה הזו ומכיר איך דברים מתנהלים, כולם מחפשים איך לעשות כותרות על חשבוננו. זה לא צריך לעניין אותי, אני מבין שעיתונאים צריכים לעשות את העבודה שלהם, אבל אני צריך לעשות את שלי, אתם פשוט מחפשים את הסיפור”.

דריימונד גרין הסביר: “ה-NBA היא אופרת סבון בפני עצמה, אולי אופרת הסבון הכי טובה בעולם. הקבוצה שלנו היא במרכז העלילה, לכן כל מה שקורה פה מעניין”. המאמן סטיב קר הוסיף: “אנחנו רק צריכים להזכיר לעצמנו שאנחנו בתחילתו של התהליך, דמרכוס קאזינס שיחק איתנו רק 20 משחקים, הוא עדיין לומד, גם אני. אני עדיין לומד איך להשתמש בו בצורה הכי טובה, עשינו את זה במשחק הזה, הוא שיחק בצורה פנומנלית”.

בתוך כך, אחרי שיצא נגד אוהדי קבוצתו בטענה שהם לא מעודדים מספיק, קליי תומפסון, עוד אחד מכוכבי הווריירס פירסם בעמוד הטוויטר שלו הודעה של פיוס: “אני אוהב את הדאב ניישן (קהילת אוהדי הקבוצה). יש לנו את קהל האוהדים הכי טוב בספורט, אנחנו מוזנים בצורה מדהימה בזכות האנרגיה שלהם באורקל ארנה ולא התכוונתי בשום דרך לא לכבד אותם”.