אמנם לברון ג’יימס והלייקרס קטעו רצף של חמישה הפסדים עם 107:123 על שיקגו בולס בחוץ, אך הסיכויים שלהם להגיע לפלייאוף העונה קלושים מאוד וגם הכוכב הגדול מבין זאת היטב.

לברון שקלע 36 נקודות בניצחון ושיחק ב-13 העונות האחרונות בפלייאוף, דיבר על הסיכויים להגיע לשם העונה: “כמובן שאשמח שנהיה בפלייאוף, אך נראה שאין לנו כמעט סיכוי להגיע לשם, כי הקבוצות בצד המערבי משחק מאוד טוב, אבל גם אם לא נגיע, אני אצפה במשחקים. זו לא הפעם האחרונה שאהיה בפוסט סיזן”.

ללייקרס נותרו 15 משחקים והם רחוקים מיוטה שבמקום השמיני שישה משחקים וחצי, כאשר הם יצאו למסע של משחקי חוץ מול דטרויט, מילווקי וטורונטו החזקה. “מצפים לנו משחקים נגד קבוצות פלייאוף ובשביל השחקנים הצעירים שלנו זה חשוב, זה עוזר להם להתפתח המשחקים האלה. כל הקבוצות האלה הן קבוצות פלייאוף טובות, זה אתגר בשבילי”.

מאמנו של לברון לוק וולטון החמיא לכוכב שלו אחרי עוד הצגה: “הוא כל הזמן רוצה לנצח, הוא אחד הווינרים הכי גדולים בתולדות המשחק, אני יודע שהוא לא החמיץ פלייאוף המון המון שנים, מתחילת הקריירה, אז ברור שהוא מתוסכל עכשיו, אבל הוא ממשיך להילחם, עושה עבודה מעולה ועזר לנו לנצח את שיקגו”.