הפועל חולון נחתה היום (שני) בבולגריה, למשחק הגומלין שלה במסגרת שמינית גמר היורופקאפ שיתקיים מחר בשעה 19:30 מול בי.סי בלקן. הסגולים מגיעים ביתרון קטן בהתמודדות בין הקבוצות, כשהצליחו לנצח 81:85 באופן די דרמטי במשחק הראשון שנערך בארץ, לאחר שחזרו מפיגור 12 נקודות. 

האכזבה בעקבות היכולת של שחקני הקבוצה הייתה גדולה, כשבמועדון התקשו להסתיר זאת עם סיום המשחק וזאת על אף הניצחון. בחולוניה מודעים לעובדה כי יהיו חייבים להתעלות על עצמם על מנת לנצח גם בחוץ, כי הניצחון שהושג בישראל בארבע נקודות בלבד הוא שברירי במיוחד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בתום הארכה: חולון מנצחת את נס ציונה

מאז ההדחה הכואבת מליגת האלופות, המועדון הציב לו כמטרה את מפעל היורופקאפ כהזדמנות להציל את העונה האירופית של הקבוצה, ועל כן אי העפלה לשלב הבא ייחשב כמכה לא פשוטה כלל עבורם.

“אחרי שהיינו בפיגור 38 דקות במשחק הראשון ברור לנו שיהיה קשה מאד”, אמר מאמן הקבוצה דן שמיר והוסיף: “בלקן קלעו באחוזים גבוהים והיו מוכנים אלינו ברמה גבוהה. נתכונן היטב כדי לעמוד במטרה ולהתקדם לשלב הבא”.

דן שמיר (שחר גרוס)דן שמיר (שחר גרוס)

גם קפטן הקבוצה, שלומי הרוש התייחס להתמודדות הלא פשוטה שמחכה לו ולחבריו: "מצפה לנו משחק חוץ קשה מאוד נגד קבוצה שראינו בשבוע שעבר כמה היא קשוחה ומוכשרת, נצטרך להיות אגרסיביים ומדויקים כדי לנצח את המשחק".