פילדלפיה המחודשת המשיכה בקצב הנפלא שלה והשיגה 120:143 על לברון ג’יימס ולוס אנג’לס לייקרס. מי שהצטיין היה ג’ואל אמביד שתפר 37 נקודות ו-14 כדורים חוזרים ואמר בסיום: “אני לא איזה אוהד מושבע של לוס אנג’לס, אבל היה לנו כיף, הלך לי טוב מול שתי הקבוצות של העיר”.

מג’יק ג’ונסון, נשיא הלייקרס, שהצטרף עם הקבוצה מעיר המלאכים לטיסה לפילדלפיה, שיחרר אזהרה לליגה: “במזרח צריכים מאוד להיזהר, זו קבוצה מאוד מגובשת. בן סימונס? אני אוהב את דרך המשחק שלו, את החזון שיש לך”.

מג'יק ג'ונסון (רויטרס)מג'יק ג'ונסון (רויטרס)

סימונס עצמו הגיב לשבחים של ג’ונסון ואמר: “עם החמישייה החדשה, אני חושב שאנחנו יכולים להיות מאוד מסקרנים ומרגשים בכל הנוגע למה שאנחנו מסוגלים להפיק, אני רק מנסה לקחת את מה שנותנים לי פה”.

לברון ג’יימס החמיא לקבוצה המנצחת: “אני הייתי בטוח שזו תהיה קבוצה טובה עוד לפני שהם עשו את כל המהלכים האחרונים, גם לפני שהעונה הזו בכלל התחילה, בנוסף לכל זה הם עוד עשו מספר מהלכים והחתמות כדי לשפר את עצמם. איך הפסדנו? נשברנו הרבה פעמים, יותר מדי”.

ג'ואל אמביד מול לברון ג'יימס (רויטרס)ג'ואל אמביד מול לברון ג'יימס (רויטרס)

גולדן סטייט שרדה מותחן של ממש והצליחה לגבור על מיאמי 118:120 הודות לשתי קליעות עונשין מוצלחות של קווין דוראנט שלהט עם 39 נקודות, בדרך למאזן נהדר של 15:40. “התחלנו בצורה מרושלת מאוד”, טען KD. “הם זרקו, הם נרגשו לשחק מולנו. התייחסנו למשחק כאילו שהיה טיול של יום ראשון בפארק, אבל אחר כך התאפסנו על עצמנו”.

מאמן ההיט, אריק ספולסטרה, טען כי המהלך שהביא לדוראנט את קליעות העונשין לא היה צריך להחשב בשל הקפצה כפולה שלו: “אלו שריקות שקשה לקחת, אבל כולם ראו את זה. זה היה ממש לעיני כולם, הייתה צריכה להיות שריקה לזכותנו ואי אפשר להחמיץ שריקות כאלו, בלי קשר היו לנו מספיק הזדמנויות לנצח עוד לפני כן”.