זו לא הייתה חגיגה ולא משחק מהנה לצפייה, בטח לא לאוהדי מכבי תל אביב שהיו מתוחים בהיכל מנורה מבטחים עד לשנייה האחרונה, אבל בסופו של דבר הצהובים הצליחו להשיג ניצחון 64:65 דרמטי על אולימפיאקוס של דייוויד בלאט האקס, להתאושש מההפסד הקשה במשחק האחרון ולשפר עמדות ביורוליג.

מאמן הצהובים, יאניס ספרופולוס, אמר בסיום: “בסוף, למרות שהיריבה הייתה איכותית וניסתה לנצח עם השלשה של ספאנוליס, הצלחנו לנצח בהתקפה האחרונה ולהתגונן היטב במהלך המכריע. החלטתי שסקוטי ווילבקין יזרוק כי הוא וגם ג’רמי פארגו הם המנהיגים שלנו, יש לשניהם את האיכות הנדרשת”.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: "הפעם לא נכנסו לפאניקה"

“אני לא מוריד חלילה משאר השחקנים, כי כולם נתנו את כל הלב שלהם במשחק הזה, גם אלו שלא קלעו הרבה נקודות. יובל זוסמן לדוגמה תרם הגנתית, וכל השחקנים האחרים עזרו. זה הדבר החשוב ביותר עבור הקבוצה שלנו”.

ג'רמי פארגו וסקוטי ווילבקין חוגגים (איציק בלניצקי)ג'רמי פארגו וסקוטי ווילבקין חוגגים (איציק בלניצקי)

מאמן אולימפיאקוס ואקס הצהובים דייויד בלאט התייחס גם הוא ואמר: ״במקרה כזה כמו המהלך האחרון, אתה נאלץ לקחת מה שבא, אבל מנעו מגיורגיוס פרינטזיס את קבלת הכדור אז המהלך לא יצא, אבל אני לא ביקשתי שווסיליס ספאנוליס יזרוק. זה מצחיק, לפני שבועיים שיחקנו בבית עם פנרבחצ’ה והיה את אותו מהלך והפסדנו גם שם, זה הכדורסל”.

דייוויד בלאט (איציק בלניצקי)דייוויד בלאט (איציק בלניצקי)

“מכבי עשתה הגנה מאוד טובה, זה לא ממש קשור להיכרות המוקדמת של המאמן שלה והשחקנים שלי. יאניס עושה עבודה טובה וזה כיף לראות וטוב למכבי אז מגיעות לו מחמאות אבל אני לא חושב שזאת הייתה הסיבה לניצחון שלהם. בכל מקום אני מדבר דברים טובים על המדינה שבה אני גר ומשפחתי חיה, מכבי והאוהדים שלה תמיד ידעו להעריך את מי שהיה במועדון ראו את זה גם בטקס לשמלוק ואני תמיד מעריך את זה מאוד״.