חדשות טובות למכבי תל אביב, דיאנדרה קיין ישוב הערב (חמישי) למשחק מול אולימפיאקוס. כפי שפרסמנו אמש, ל-ONE נודע כי הגארד שהשלים אימון כמעט מלא עם חבריו והבוקר גם שותף באימון הקליעות של הקבוצה, ישוב לסגל קבוצתו וישתלב לראשונה מאז קרע את שריר הירך במשחק מול ברצלונה. 

מכבי מגיעה למפגש עם דייויד בלאט ושחקניו לאחר הפסדים בשני המשחקים האחרונים, בהם הציגו הצהובים יכולת הגנתית מעוררת דאגה מבחינתו של מאמנה, יאניס ספרופולוס אחרי שדווקא התחיל לקצור את הפירות מחניכיו אך ראה אותם שוב הולכים אחורנית. קיין הינו פקטור משמעותי לקבוצה בעיקר בפן ההגנתי ועל כן חזרתו בהדרגתיות צפויה לסייע.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסע"ת מכבי לקראת אולימפיאקוס

"בקטע ההגנתי אנחנו חייבים לקחת אחריות, אבל לא חושב שצריך לעשות משהו מיוחד, אנחנו רק צריכים לבוא עם ריכוז ומחויבות, לשחק אגרסיבי ולהכתיב זאת מתחילת המשחק״, אמר ג׳ון דיברתולומאו, ״בשבילנו הכל  מתחיל בהגנה ובזה אנחנו מתמקדים כי זה יוביל אותנו בעיקר אחרי שלאחרונה נתנו ליריבות לקלוע מעל 100 נקודות במשחק, דבר שזה לא מתקבל על הדעת. אנחנו צריכים לשמור על הגאווה שלנו ולמצוא את הכוחות והאנרגיה, אם נצליח לשמור בהגנה כמו שצריך זה יתן לנו מומנטום בהתקפה ויהפוך את המשחק ליותר קל מבחינתנו״. 

לחשיבות המשחק והערך המוסף שיש להיכרות המאמן עם היריבה בהכנות: “זה מאוד חשוב לנצח. כמובן שלכל משחק יש עכשיו משמעות יותר וככל שהעונה מתקדמת, החשיבות גדלה, אבל אנו שואפים לנצח בכל משחק. המאמן שלנו יודע המון עליהם ומכיר את  אולימפיאקוס מצוין. הוא יודע הרבה על השחקנים שלהם, גם הסקאוטינג שלו הוא ברמה אחרת מהרגיל וממה שאנחנו רגילים בדרך כלל. עבורו זה משחק גדול וחשוב יותר״.