אדריאן ווז’נראווסקי, מדווח הטריידים המפורסם בעולם, הטיל היום (רביעי) פצצה אמיתית רגע לפני הטרייד דד ליין. עסקת ענק יוצאת אל הפועל כאשר טוביאס האריס יעבור מלוס אנג’לס קליפרס לפילדלפיה סיקסרס, שמבחינתה מבצעת מהלך על הכתר ומשלימה לעצמה סגל שללא ספק יכול להיאבק בגדול על אליפות ה-NBA העונה. 

האריס יחבור לג’ואל אמביד, ג’ימי באטלר וגם בן סימונס וייצר רביעייה לא פחות נוצצת מזו של גולדן סטייט ווריירס, האלופה המכהנת. במסגרת הטרייד, החבילה העוברת תכלול עוד שני שחקנים מהקליפרס – הסנטר הגדול בובאן מריאנוביץ’ וגם הפורוורד מייק סקוט. בתמורה, פילי תשלח ללוס אנג’לס את לאנדרי שאמט, ווילסון צ’נדלר ומייק מוסקלה, זאת לצד בחירה בסיבוב ראשון בדראפט 2020, והבחירה הראשונה (והלא מוגנת) של מיאמי בדראפט 2021. 

גם בחירות הדרפאט של הסיבוב השני ב-2021 וב-2023 אשר היו שייכות לסיקסרס, יועברו לקליפרס במסגרת הטרייד. כעת, הקבוצה מלוס אנג’לס הופכת ל”גן עדן” עבור השגת כוכבים משל עצמה שכן היא תחזיק בבחירות הדרפאט הראשונות של 2020 ו-2021, ובמחסנית שלה יהיו עוד בחירות דראפט עתידיות מסיבובים ראשונים לסחור בהן. היא אומנם מוותרת על העונה הזו פחות או יותר כאשר היא מאבדת את האריס, אך מבצעת מהלך אסטרטגי מאוד מעניין לקראת העתיד, מהלך אותו ביצעה בעבר פילדלפיה.