אחרי אבי ריקן, עמית בן שושן, חיים מגרלשווילי וקובי מויאל, שחקן נוסף צפוי לעזוב את בית"ר ירושלים. הבלם מתן בראשי צפוי להמריא לווידזב לודז' הפולנית למספר ימי התרשמות ועשוי לחתום אחרי שאותה קבוצה כבר הספיקה לראות דיסק עם ביצועים של הבלם. בראשי צפוי לחתום לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

בראשי אמור היה לחתום בבית"ר, אך הדברים התעכבו ובבית"ר לא מיהרו לסגור עם הבלם וגם לא העבירו לו הצעה שהייתה גורמת לו לחתום לשלוש שנים ולמרות שיצא עם הקבוצה למחנה האימונים בגרמניה והתאמן אפילו היום בבית וגן, הוא צפוי לעזוב את הקבוצה וללכת לקבוצה שבה ירוויח משכורת גבוהה יותר ואולי גם יתקדם מבחינה מקצועית. נציגיו של בראשי הודיעו לטביב ולמאמן אלי כהן כי הוא לא יגיע בימים הקרובים לאימוני בית"ר בבית וגן.

עשהאל בן שבת מועמד להצטרף לקבוצה. הדבר בתלוי בשחרור שיקבל השחקן מהפועל רמת השרון. נציגי בית"ר יפנו בימים הקרובים לראשי רמת השרון בנוגע לבלם.

דבר מעניין התרחש באימון הקבוצה בבית וגן כשההרכב השני ניצח את ההרכב הראשון במשחקון פנימי שקיים המאמן אלי כהן. צריך לזכור שבית"ר נמצאת 11 יום לפני המשחק הראשון מול הפועל באר שבע שיתקיים באצטדיון רמת גן כי טדי לא מוכן לארח את המשחק והקבוצה של אלי כהן לא מוכנה.

כרגע מדברים השחקנים על כך שחסרים 6-7 שחקנים, בצוות המקצועי היו מסתפקים גם בארבעה בתור התחלה. התחושה היא שאלי טביב בונה על הפגרה שלאחר המחזור הראשון כדי לנסות ולבנות את הקבוצה. השאלה אם זה לא יהיה מאוחר מדי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בקורנפיין מסרב להגיב לפיטוריו

הנבחנים בקבוצה בראיין ז'ונס, דימטרו קורקישקו ומיכה גרגוריץ' המשיכו להתאמן גם היום עם הקבוצה אך עדיין לא קיבלו פנייה מראשי בית"ר.