עודד גביש צריך להתרגל במהרה לליגה הפולנית. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, הבלם בן ה-24 ששיחק בשלוש השנים האחרונות בהפועל באר שבע חתם בשלאסק ורוצלאב לשלוש שנים והוא השחקן השני שיוצא מבירת הנגב לכדורגל הפולני כשקדם לו הוא מאור מליקסון.  

באתר הרשמי של ורוצלאב הרעיפו מחמאות על הרכש החדש, ציינו שהוא מחזיק בדרכון רומני והופיע בנבחרות הנוער של ישראל. בנוסף, נכתב כי הוא החזיק במספר הצעות משווייץ ומרומניה ובעוד שלוש הצעות מקבוצות בכירות בישראל.

"אנחנו מאושרים ששחקן כזה טוב וחזק מצטרף לקבוצה שלנו וזה יהיה חיזוק אדיר לקבוצה שלנו", אמר נשיא שלאסק פטר וושניאבסקי שהוסיף: "כשהראנו לו את האצטדיון שלנו הוא אמר לנו מיד שהוא רוצה לשחק בקבוצה".

גביש ימריא לפולין ביום חמישי הקרוב על מנת להתחיל באימונים עם הקבוצה שסיימה את העונה שעברה במקום השלישי בליגה המקומית ומשתתפת במוקדמות הליגה האירופית. במשחק הראשון בסיבוב השני הביסה ורוצלאב את רודאר והיא צפויה לטייל לסיבוב השלישי שם תפגוש את ברוז' של ליאור רפאלוב.

בינתיים, בבירת הנגב מרוצים מאוד ממחנה האימונים שעורכת הקבוצה ולראיה הניצחון השני ברציפות אמש מול פוגון. בקבוצה שבעי רצון במיוחד מהעובדה שכל שלושת השערים נכבשו מרגליהם של שחקני הבית (דוידזאדה, ברדה ואבו לאבן).

מחנה אימון ב&qout;ש (ONE)
ב"ש במחנה האימון (האתר הרשמי של ב"ש)
 

אבו לאבן הצעיר שחזר מפציעה ארוכה שהשביתה אותו לאורך כל העונה שעברה היה נרגש מאוד בסיום המשחק: "זו הרגשה נהדרת לחזור ולהבקיע. אני רוצה להודות לכל מי שליווה אותי בתהליך ההחלמה מהפציעה והאמין בי. אמשיך לעבוד קשה ומקווה לעונה טובה".