אלמוג כהן הורחק הערב (שישי), בכרטיס אדום ישיר בהפסד 2:0 של אינגולשטאט נגד אוניון ברלין, זאת במסגרת המחזור ה-25 של הליגה הגרמנית השנייה. בסיום המשחק, הגיע ציוץ אנטישמי ומכוער נגד הקשר והדבר עורר סערה גדולה.

בציוץ של אותו אוהד נכתבו מילים קשות מאוד נגד הישראלי: “יהודי לגז, יהודי חרא, תצא מהאצטדיון שלנו”. בקבוצה מגרמניה לא נותרו אדישים והשיבו שלהתבטאויות הנוראיות שלו תהיינה השלכות חמורות. כמו כן, בתקשורת בגרמניה אישרו כי היריבה, אוניון ברלין, פנתה למשטרה המקומית במטרה למצוא ולחקור את כותב הפוסט ובכך למעשה הביעה את תמיכתה בישראלי. 

עוד לפני כן, הקשר הישראלי תפס את החולצה של אחד משחקני אוניון ברלין, ולאחר מכן זרק מספר מילים לשופט המשחק שהרחיק אותו באדום ישיר. במשחק עצמו, שערים של סבסטיאן אנדרסון ואוקאי גוגיה הכריעו את ההתמודדות, ואינגולשטאט עשויה לסיים את המחזור כשהיא במקום האחרון בטבלה.

# בסקוטלנד, אופיר מרציאנו פתח בשערה של היברניאן ושיחק 90 דקות ב-1:1 של קבוצתו נגד גלאזגו ריינג’רס במסגרת המחזור ה-29.

# בליגה הגרמנית הבכירה, כנראה שהמפגש שצפוי לשאלקה מול מנצ’סטר סיטי בהמשך השבוע מלחיץ אותה או שזאת פשוט התקופה הנוראית שעוברת עליה, אבל את ורדר ברמן זה לא עניין והיא רשמה 2:4 ביתי על הקבוצה מגלזנקירשן שכבר שישה משחקים לא מצליחה לנצח. לעומת הכחולים שנמצאים בתחתית, המארחת נמצאת ברצף חיובי וזהו הניצחון השלישי ברצף שלה וכעת היא טיפסה למקום השמיני בטבלה.

דווקא האורחים פתחו את ההתמודדות חזק, כשבדקה ה-26, התגבר בריל אמבולו על מילוש וייקוביץ’, שלח את הכדור לצד ימין של השער, והעלה את שאלקה ליתרון 0:1. לברמן לקחו חמש דקות בלבד כדי להשוות, ובדקה ה-31, כדור רוחב של מקס קרוזה מצד שמאל פגש את מילוט ראשיצ’ה ששחרר בעיטה שפגשה את הרשת. בפתיחת המחצית השנייה, הכשיל דניאל קאליגיורי בתוך הרחבה של הכחולים, השופט מרטין פטרסן היסס והשתמש במערכת ה-VAR שקבעה בעיטת עונשין לזכות הירוקים. את הפנדל בעט קרוזה לפינה השמאלית של אלכסנדר נובל וקבע מהפך ו-1:2.

ברמן הגדילה את היתרון בדקה ה-73, כשקרוסה הגביהה כדור לראש של יוהאנס אגשטיין, שהשאיר את הכדור לראשיצ’ה וזה השלים צמד אישי ו-1:3. אמבולו עוד הספיק לגרום לדפיקות לב מואצות בווזרשטדיון כשצימק ל-3:2 בדקה ה-85, אבל גם המילה האחרונה הייתה שייכת לחבורה המדהימה של המאמן פלוריאן קופלדט ועמוק בתוך תוספת הזמן קבע מרטין הרניק את תוצאת הסיום 2:4.