שוער היברניאן, אופיר מרציאנו, השיג היום (ראשון) ניצחון חשוב מאוד במסגרת המחזור ה-23 בליגה הסקוטית הבכירה, כאשר פתח בין הקורות והשלים 90 דקות מלאות בדרך ל-1:3 על סנט מירן.

בזכות שלוש הנקודות שהשיגו השוער הישראלי וקבוצתו, רצף של שלושה הפסדי ליגה רצופים הגיע לסיומו והוא עלה יחד עם חבריו למקום התשיעי בטבלה, כאשר מדובר בניצחון הראשון של היבס בליגה ב-2019.

בנוסף, גם השוער שלנו בקפריסין בוריס קליימן פתח בהרכב והשלים 90 דקות, אך בניגוד למרציאנו והיברניאן, קליימן ופראלימני שלו שמטו יתרון ונכנעו 2:1 לא.א.ל לימסול במסגרת המחזור ה-18 בליגה הקפריסאית ופספסו אפשרות לעלות למקום התשיעי בטבלה ולהתרחק במקצת מהתחתית הבוערת. אגב, את שער השוויון של לימסול כבש אקס הפועל רעננה מרקו אדאמוביץ’.

כמו כן, נציגנו בליגה הבלגית, קני סייף, נכנס רק בדקה ה-84 במשחקה של אנדרלכט מול אופן, כאשר קבוצתו מצליחה בסופו של דבר לנצח 1:2 ולעלות למקום החמישי בטבלה עם 37 נקודות והיא רחוקה כעת רק שלוש נקודות סטנדרד ליאז’ הממוקמת מעליה במקום הרביעי בטבלה, זאת במסגרת המחזור ה-23. 

נציג נוסף ששיחק הערב הוא ביברס נאתכו קשרה של אולימפיאקוס היוונית, שסיימה את הערב עם 0:2 יקר על אסטרס טריפוליס וכעת, לזכותה 39 נקודות והיא ניצבת במקום השני. הישראלי עלה כמחליף בדקה ה-85, כששני השערים כבר נכבשו ב-50 הדקות הראשונות של ההתמודדות.