דקל קינן בדרך לתחנה חדשה בארצות הברית. אקס מכבי חיפה ונבחרת ישראל, ששימש בעונה החולפת כקפטן של סינסינטי מה-USL, סיים את דרכו בקבוצה לאחרונה ול-ONE נודע כי קינן נמצא על סף סיכום בסקרמנטו ריפאבליק, כאשר מי שצפוי להעבירו לתחנה נוספת בליגה השנייה בארה"ב הוא סוכנו איתמר קינן.

למרות עונה נפלאה, שהישגיה בעצם הבטיחו לבלם חוזה גם לעונה הקרובה, בסינסינטי צירפו מספר שחקני הגנה לקראת ההצטרפות ל-MLS, ולאחר שהבין כי דקות המשחק שלו כבר לא יהיו משמעותיות כפי שהיו, קינן החליט לבחון אופציות אחרות ב-USL בהחלטה משותפת עם הקבוצה. סקרמנטו נוסדה ב-2012 ולה אצטדיון ביתי עם 11,659 מושבים, Papa Murphy’s Park.

קינן, שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה, עלה לקבוצה הבוגרת בעונת 2002/03 ושיחק במדיה עד 2009/10, כשבתווך הושאל לבני סכנין ולמכבי נתניה. ב-2010/11 הוא החל את הפרק שלו בפרמייר ליג, כשחתם בשורות בלקפול ורשם במדיה שש הופעות. באותה עונה, עבר קינן לצ’מפיונשיפ, לקרדיף סיטי, במדיה רשם 20 הופעות וכבש שני שערים. בעונה לאחר מכן, הוא הושאל לקריסטל פאלאס בליגת המשנה באנגליה ורשם שתי הופעות בלבד, לפני שחזר לחיפה לקדנציה שנייה ב-2012/13.

את הירוקים מהכרמל הוא עזב בשנית במהלך העונה שעברה, בנובמבר 2017, כאשר חתם בסינסינטי והשלים בעונה החולפת 24 הופעות במהלכן כבש שני שערים. קינן זכה עם קבוצתו באליפות הליגה הסדירה, כשסינסינטי כבר קיבלה כרטיס כניסה ל- MLS בעונה הבאה.