# אלמוג כהן רשם היום (ראשון), נקודת ציון חשובה בעונה שלו עם אינגולשטאט, כשפתח לראשונה בהרכב ב-1:1 נגד ארמיניה בילפלד, וגם פתח שער בכורה העונה בדקה ה-54. כהן, שחזר מפציעה ארוכה, המשיך את תהליך החזרה שלו לכושר מלא והשלים 65 דקות. לצערו, חבריו לא הצליחו לשמור על היתרון ופביאן קלוס השווה בדקה ה-79.

# מונס דאבור רשם 89 דקות ב-0:2 הדרמטי של רד בול זלצבורג במשחק החוץ שלה מול אוסטריה וינה. הקבוצה של הישראלי חיכתה עד הדקה ה-86 כדי למצוא את הרשת, כשקסאבר שלאגר הרשית. דאבור הוחלף בשלב זה וארבע דקות בתוך תוספת הזמן טאקומי מינאמינו, שכבש שלושער בליגה האירופית מול רוזנבורג בשבוע שעבר, השלים את התוצאה. בזכות הניצחון, הפער של רד בול בפסגה עומד על 12 נקודות.

מונס דאבור (טוויטר)מונס דאבור (טוויטר)

# באזרבייג’אן, אלי בבייב וסומגאיט הפסידו 4:1 לאינטר באקו בקרב תחתית. הקשר הישראלי רשם 90 דקות, אולם לא הצליח לסייע לקבוצתו, שרושמת משחק חמישי ללא ניצחון.

# ביברס נאתכו זכה לעלות לראשונה בהרכב של אולימפיאקוס במסגרת הליגה היוונית הבכירה והוא קיבל 77 דקות ב-1:1 של קבוצתו מול היריבה השנואה פנאתינייקוס במסגרת המחזור ה-10.

ביברס נאתכו בסיום (רויטרס)ביברס נאתכו בסיום (רויטרס)

# בליגה הבלגית הבכירה, אנדרלכט רשמה 0:2 חשוב מול גנט במסגרת המחזור ה-15 והקשר הישראלי/אמריקאי שלה קני סייף נכנס כמחליף בדקה ה-82 של המשחק כחילוף השני.