מונאס דאבור המשיך אתמול (חמישי), את פתיחת העונה הנפלאה שלו, כשעזר לרד בול זלצבורג לשמור על מאזן מושלם בשלב הבתים של הליגה האירופית, כשכבש צמד ב-1:3 של האוסטרים על סלטיק, אבל השבוע האחרון היה קשה במיוחד עבור החלוץ, שעבר מקרה אישי טרגי במשפחתו.דאבור איבד השבוע את דודו, אליו הוא היה קשר במיוחד, כשרק לפני שבוע הוא עוד הגיע לישראל במיוחד כדי לבקר אותו.

את הבשורה על פטירתו הוא קיבל כבר כשהיה באוסטריה. בשיחה עם ONE, דאבור מספר בכנות על הימים הקשים: “עבר עליי שבוע מאוד קשה אחרי שדוד שלי הלך לעולמו, העניין שנבצר ממני להגיע ללוויה הקשה עליי עוד יותר, ואם להגיד את האמת, אז לא הייתי מרוכז בכדורגל במהלך השבוע. ברגע שנכנסתי למגרש ידעתי שאני חייב להבקיע, בעיקר בשבילו, זה נתן לי מוטיבציית שיא, בסופו של יום זו היתה שמחה שמהולה בעצב, זה המעט שיכולתי לעשות בשבילו ולזכרו”.

מונס דאבור חוגג עם שחקני זלצבורג (אופ"א) (מערכת ONE)מונס דאבור חוגג עם שחקני זלצבורג (אופ"א) (מערכת ONE)

הכושר האישי שלו: “אין ספק שמתחילת העונה אני מרגיש נהדר וממשיך את העונה הקודמת. אני מאוד מרוצה מעצמי אבל לא מסתפק כי אני יודע שתמיד אפשר לתת יותר, אני רוצה להמשיך ביכולת הזאת לפחות. אני מגיע לנבחרת בכושר מצוין ומאוד רוצה לתרום, הגיע הזמן שנביא תוצאות, אני כמובן אתן את כל כולי. תמיד כיף לשתף פעולה עם ערן זהבי, זה לא סוד שאנחנו מבינים אחד את השני בצורה עיוורת ומאוד אוהבים לשחק אחד ליד השני, חבל שהוא לא יוכל לשחק, אני שהוא מקווה שיחלים במהרה”.

דאבור. בכושר הבקעה נפלא (רויטרס)דאבור. בכושר הבקעה נפלא (רויטרס)

כאמור, מונס דאבור בכושר מצוין וגם המספרים מוכיחים זאת. החלוץ הישראלי שבעונה שעברה סיים עם 22 שערי ליגה ועוד 7 באירופה, הראה גם אתמול ב-1:3 של זלצבורג על סלטיק שהוא פשוט בכושר מטורף, כאשר למרות פיגור מוקדם, הישראלי הוביל את קבוצתו לניצחון משכנע עם צמד. דאבור הבקיע מתחילת העונה שבעה שערים במסגרת הליגה בתשעה משחקים, במוקדמות ליגת האלופות ועוד ארבעה במוקדמות בליגה האירופית, בנוסף לעוד שלושה בשלב הבתים ועוד שער בגביע.