ערן זהבי וקבוצתו גוואנגז’ו ר.פ שומרים אמנם על מאזן מושלם עם שני ניצחונות מאז שנפתחה העונה, כאשר היא גם הקבוצה היחידה בליגה הסינית שטרם ספגה העונה אחרי שניצחה הבוקר (ראשון) 0:1 את צ'אנגצ'ון יטאי. יחד עם זאת, הכוכב הישראלי של הקבוצה ערן זהבי טרם כבש, וכבר מתחיל לספוג ביקורות.

כזכור, אשתקד, כאשר ערן זהבי הגיע, הוא הפך בין רגע למלך של המועדון, כבש בלי הפסקה, הטריף את חבריו ושינה את גוואנגז’ו ר.פ מקצה לקצה; בסין לא שוכחים זאת, ולכן זהבי הוא הפנים של המועדון, אך כאשר הוא לא מצליח לספק את הסחורה, הוא ממש לא חסין מביקורות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
החמצה ענקית לזהבי, 0:1 לגוואנגז'ו

“האוהדים כלל לא מרוצים מערן זהבי עד כה העונה”, נכתב באחד האתרים הסיניים על הכוכב הישראלי. “מילא הוא לא היה כובש, אבל הוא גם מציג יכולת רעה. הוא בכלל לא הורגש במשחק, נתפס המון פעמים בנבדל, לא היה מדויק ותכליתי ויש פער עצום בין היכולת של זהבי העונה ליכולת שלו בשנה שעברה”.

“כולם מחכים ומצפים כבר שערן זהבי יתחיל להבקיע ולהראות את היכולות שכולנו מכירים”, נכתב בסין. “אך אם הוא ימשיך ביכולת הזו, יהיה לו קשה עד כמעט בלתי אפשרי לזכות בתואר מלך השערים של הליגה. היו לו כמה החמצות במהלך המשחק, כאשר העיקרית הייתה באחד על אחד מול השוער”.