כחודשיים לפני שיפגוש את נבחרת ספרד במדי נבחרת ישראל, ערן זהבי דאג היום (שלישי) להבטיח את עתידו המקצועי והכלכלי כאשר חתם על חוזה משודרג עם שכר כפול עד שנת 2020 בגוואנגז’ו ר.פ. הסינית.

מלבד הפוסט שהעלה עבור עוקביו באינסטגרם, זהבי התראיין לערוץ הטלוויזיה של קבוצתו: “המועדון הפגין הרבה כבוד כלפיי. אני חושב שהמועדון הזה רוצה ומנסה להתקדם ולהשתפר וזה דבר שהוא חשוב מאוד עבורי והם מבינים זאת”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זהבי מדבר על חוזה המיליונים החדש

“אני רואה מהרבה מהלכים שהם עושים שהם רוצים להשתפר, אם זה מתחם האימונים החדש שלנו והשחקנים החדשים שהקבוצה מביאה. לכן, אני חושב שעבורי זו הייתה החלטה טובה להישאר במועדון, ומבחינתם לחדש את החוזה שלי”.

“לפני שחתמתי על החוזה (הראשון) הייתה לי שיחה טובה עם המאמן והוא שכנע אותי לעשות את המעבר לסין מכיוון שזו הייתה החלטה מאוד קשה עבורי בגלל הזמנים הטובים שהיו לי במועדון הקודם שלי (מכבי תל אביב). הוא שכנע אותי שנוכל לעשות דברים גדולים יחד פה בסין, אז לכן אחת הסיבות לחוזה החדש מבחינתי זה הוא. כל יום מבחינתי הוא יום מיוחד. אני פוגש הרבה אוהדים ואנשים ברחובות העיר. אני מנסה ללמוד את השפה ומקווה שאני אלמד אותה מהר, אני אנסה וכל יום הוא חוויה חדשה עבורי”.